[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Senior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Dentysta od implantów
Szukam dobrego fachowca. Mieszkam 30 km od Poznania. Biorę pod uwagę nie dalej niż 100 km od miejsca zamieszkania, zakładając, że po prostu warunki będą tam o wiele lepsze. Oczywiście zależy mi przede wszystkim na jakości i rozsądnych kosztach.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
W samym Poznaniu masz świetnego gościa, który nam pomógł, zobaczcie to - Implanty zębów, implantologia Poznań - Cennik - NewDent Clinic
Tam macie bardzo dobrego lekarza - to Pan Alaa Eljamal. Na stronie macie wszystko napisane. Świetny gość. Nawet po samej rozmowie zauważycie różnicę w stosunku do innych gabinetów.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie re
A możesz napisać coś więcej? Różnice w stawkach? Jak wysokie są? No i bardziej konkretnie o plusach? Dopiero zaczynam się interesować tematem...
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Nie ma sensu, żebym ci teraz podawała stawki - obdźwoń kilka miejsc i porównaj. Kiedy ja korzystałam to różnica była spora, ale też trafiłam na promocję. Uwierz mi, że kasa to nie wszystko bo jednak różnice w jakości usług są bardzo duże. Wystarczy zerknąć na serwisy z opiniami - masz tam wszystko pokazane. Nie każdy fachowiec od implanetów, faktycznie jest takim fachowcem...
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie re
Rozmawiałem już telefonicznie. W przyszłym tygodniu podjedziemy tam na konsultacje. Podali średnie warunki i wygląda to w porządku, ale jeszcze dla porównania na bank odwiedzę jakieś dwa miejsca w okolicy - żeby mieć porównanie ofert, poziomu, jakości.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Brawo za szybkie reagowanie ;-) Teoretycznie przy implantach można trochę poczekać, ale w praktyce - jaki to ma sens?
Życie bez normalnych zębów nie jest fajne - i pod względem funkcjonalnym i estetycznym.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
W październiku wszystko będzie załatwione. Rozmawialiśmy z trzema osobami, moim zdaniem w New Dent wszystko było w porządku - najkorzystniej wypadli, tym bardziej patrząc na stawki.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Firma dent.
Domyślnie
Dobra lekarska w Radomiu: Centrum Stomatologii Rodzinnej - sumienna i dość tania dentystka w mieście. Można ją śmiało polecić.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Dentysta spec.
Domyślnie Implanty zębów
Wszystkich zainteresowanych implantacją zachęcam do poczytania i przyswojenia przynajmniej podstawowej wiedzy na temat implantów zębowych, która na pewno pomoże w rozmowie z lekarzem i podjęciu ostatecznego wyboru specjalisty. Zapraszam na naszego bloga gdzie znajdziecie podstawowe informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: www.medykdent.pl/blog/.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Polecam protetyka z Krakowa, na setonie www.vitadent.net.pl znajdziesz wszystkie potrzebne inforamcje.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0