[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Dentysta Kraków
Proszę o podpowiedź szukam stomatologa w Krakowie, który leczy zęby kanałowo pod mikroskopem. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

__________________________________________________-

akcesoria do bram garażowych
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Wink dobry dentysta
hej, ja zawsze chodzę do Centrum Zakopianka i jestem zadowolona.

Domyślnie dentysta
Byłam tam kiedyś, nawet nie musiałam brać znieczulenia, nic nie bolało, denstystka to profesjonalistka

Status: Student
Domyślnie
Dentamax ma taką usługę w ofercie. Ja co prawda plombowałem tam tylko zęby, ale byłem bardzo zadowolony
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Leczenie kanałowe wcale nie musi być takie bolesne. Jeśli jest wykonane porządnie oraz zab jest odpowiednio przygotowany i znieczulony to nie będzie to bolało. Już w niepamięć odeszły czasy kiedy to wizyta u lekarza stomatologa była bolesna Aktualnie lekarze mają zupełnie inne metody leczenia zębów.

W Krakowie proponowałabym sprawdzić wolne terminy ma pan doktor Ziętek:
www.zietekclinic.com/uslugi/endodoncja
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
W Krakowie w Stomatologii Cichoń przeprowadza się leczenie kanałowe pod mikroskopem Jest tutaj taka możliwość Miałam tu kilka zabiegów czy to z leczenia zachowawczego ( czyli ,ze tylko plombe zakładają ) , miałam również leczenie kanałowe .
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie mikroskop, rvg
Tam gdzie ja chodzę, do dr Ani Król z Nowej Huty, kanał właśnie robią pod mikroskopem plus masz w cenie (jak kanał jest pierwszy raz robiony) zdjęcie rvg, znieczulenie i te wszystkie potrzebne rzeczy
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Mam iść do zakopianki, czy dentysta tam jest dobry???

Domyślnie
Możecie kogoś polecić? Muszę odświeżyć trochę temat bo szukam w Krakowie kogoś dobrego
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Właśnie również ostatnio mam problem..szukam w Krakowie dentysty, który wykona mi dobrze implant zęba..Nie ukrywam, że owych lekarzy dość bardzo się boje.. Ostatnio znajoma poleciła mi https://implantis.com.pl/ - słyszeliście o nich? Chętnie przeczytam więcej opinii i może w końcu się zdecyduje.. Dajcie znać proszę czy korzystaliście z ich usług albo może słyszeliście coś o nich ? Będę bardzo wdzięczna!
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0