[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Dentysta - Katowice
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę z rejonu Katowic, Chorzowa, Bytomia itp.?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
To są szeroko rozumiane okolice, ale mogę polecić lek. dentystę Palewicza:
Dentysta z Gliwic.pl

Chodzę do niego od jakiegoś czasu. Są tańsi dentyści, ale ten jest wg mnie najlepszy.
Dużo ciekawostek jest też na jego stronie Gabinet dentystyczny "Nowy Świat"
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Typowo z Katowic czy Chorzowa nikt nie przychodzi mi do głowy, ale sama korzystam z usług dentysty w będzinie, Ann-Dental możesz spróbować się umówić, robiłam tu między innymi kanałowe, czyli ciężki kaliber, ale jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
w Katowicach polecam borczyka. Leczyłam tam zęba kanałowo i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Proszę bardzo. Myślę, że mogą pomóc.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Stomatolog Ortodonta Protetyka Implanty Częstochowa Medor tyle że są z Częstochowy
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie dentysta Katowice
Ja polecam centrum stomatologii Atria - mają swoje placówki między innymi w Katowicach i Chorzowie. Wszyscy są tam bardzo dobrze wykwalifikowani i znają się na tym, co robią leczyłam u nich zęby a teraz chodzę tam na wizyty kontrolne i planuje wybielanie zębów
Jak coś to tutaj jest do ich strony link: Dentysta Chorzów, Stomatolog Chorzów - Uśmiechnij się! ATRIA
Polecam!
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
W Częstochowie jest Centrum Medor, Stomatolog Częstochowa Leczenie Wybielanie Zębów - Centrum Medor dobry stomatolog i ortodonta Ortodonta Częstochowa - aparaty ortodontyczne, prostowanie zębów - Centrum Medor
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Ja dobrego stomatologa znalazłam tutaj Dentysta, stomatolog dziecięcy | Gabinet stomatologiczny Olsztyn, byłam mega dumna z fajnego podejścia lekarzy i asystentów. Nie bałam sie i nie czułam bólu.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Mogę śmiało polecić wybielanie zębów przez Addent w Krakowie. Korzystałem z ich usług kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo mają bardzo miła obsługę.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0