Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odszkodowanie za popsucie zęba?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odszkodowanie za popsucie zęba?

    Spotkaliście się kiedyś z sytuacją, gdy ktoś ciągał dentystę po sądach za złe zrobienie zęba? Dodam, że ząb byl w naprawdę zlym stanie i nie gwarantowałem, że operacja się powiedzie. Po dwóch dniach ząb wypadł i jestem oskarżony. A może możecie polecić jakiegoś prawnika z Trójmiasta?

  • #2
    Ja miałam kiedyś taką sytuację, oczywiście nie popsułam zęba, ale klient miał strasznie kruche , no i się ułamał.
    Zrobiłam co mogłam,ale cudotwórcą nie jestem i po jakimś tygodniu znów ten ząb się ułamał, plomba prawie wypadła, ale klient zamiast przyjść do poprawy poszedł do sądu.
    Oczywiście skorzystałam z porad prawnych w i za namową prawnika, pana Grocholi przedstawiłam w sądzie zdjęcia rtg, opinie innych dentystów, no i pozew oddalono. Ale co się nachodziłam i nadenerwowałam, to moje.
    Ostatnio edytowany przez gosi; 30.07.2015, 12:34.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez marcel Zobacz posta
      Spotkaliście się kiedyś z sytuacją, gdy ktoś ciągał dentystę po sądach za złe zrobienie zęba? Dodam, że ząb byl w naprawdę zlym stanie i nie gwarantowałem, że operacja się powiedzie. Po dwóch dniach ząb wypadł i jestem oskarżony. A może możecie polecić jakiegoś prawnika z Trójmiasta?
      Nigdy nie pomyślałbym, że coś takiego jest możliwe. Co się na tym świecie dzieje.

      Komentarz


      • #4
        wow, pierwsze słyszę coś takiego

        Komentarz


        • #5
          Mnie to już nic nie zdziwi

          Komentarz

          Pracuję...
          X