Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apteka internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Moim zdaniem jest to moim zdaniem super pomysł!

    Komentarz


    • #32
      Ale czekaj, co to ma do nazwy tematu... ? :P

      Komentarz


      • #33
        O tej konkretnej aptece akurat nie słyszałam.

        Komentarz


        • #34
          A jak jest z dostawą? Ile wynoszą koszty?

          ____

          Komentarz


          • #35
            A czy kupie w aptece internetowej? Nie lubie kupować tego typu produktów w marketach, bo nie wiem były przechowywane. Jeśli chodzi o apteki to jakoś mam większe zaufanie. Dlatego też liczę na to, że ktoś z Was poleci mi jakąś aptekę, w której dostanę taki produkt.

            Komentarz


            • #36
              Ja zawsze kupuję na miejscu, od razu jak wyjdę od lekarza z receptą

              Komentarz


              • #37
                Jak realizować recepty w takiej aptece?

                Komentarz


                • #38
                  Bardzo ciekawe propozycje z Waszej strony. Chociaż mój przyjaciel bardzo długo męczył się z bólem zatok i w końcu pomogły mu leki stąd . Nic dziwnego, gdyż są to najbardziej sprawdzone leki na rynku. Dosłownie nie ma nic lepszego.

                  Komentarz


                  • #39
                    Apteka Gemini jest niedroga. Ostatnio kupowałam w niej Viburcol dla dziecka w najniższej cenie, jaką znalazłam w wyszukiwarce.

                    Komentarz


                    • #41
                      A dla dzieci mogę polecić ten suplement diety (). Moje dziecko nie lubi tego typu rzeczy, ale w tym przypadku jest znacznie inaczej. Jest to bardzo smaczne, dlatego nawet nie muszę zachęcać maluszka. Jak najbardziej polecam to wybrednym dzieciom. Na pewno sprawdzi się to również u Was.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X