Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ty wiesz sama najlepiej, jakie ciuchy lubi Twój mąż. Mój raczej nie byłby zachwycony kolejną koszulą, bo ubrania są mu szczerze obojętne, przynajmniej jego własne. Miłością jego natomiast są samochody i wszelkie gadżety związane z autami, przydatne i nie, praktyczne i niepraktyczne. Ponieważ mamy 3 samochody, pomyślałam, że przyda mu się porządna , żeby mógł zadbać o te swoje "dzieci". Od czasu do czasu można pojechać na myjnię, ale czasem też można samemu zadbać o wygląd swojego auta.

    Komentarz


    • Mój małż to fascynat robienia zdjęć, więc wykupiłam mu jest blisko, więc to nie będzie dla niego jakimś utrudnieniem podjechać raz czy drugi. Myślę, że się ucieszy, ale zobaczymy. Czasem z niespodziankami to bywa tak, że nie do końca są trafione, bo okazuje się, że jednak nie znamy swoich bliskich tak dobrze, jak się nam nieraz wydaje.

      Komentarz


      • Może postaw na coś z tych gadżetów prezentowych dla męża: , jeśli lubi prestiżowe dodatki męskie to z pewnością trafisz w jego gust.

        Komentarz


        • Mój mąz to wprost kocha swoje nowe auto. Dlatego też planuje zainwestowac w nową myjkę samochodową. Na stronce znalazłam juz całkiem duzy wybór takich rzeczy. Są też tam kosmetyki samochodowe i na pewno to też by mu się przydało. Jednak wątpie że trafie z wyborem

          Komentarz


          • Ja ostatnio mojemu mężowi kupiłam srebrne spinki do mankietów ze strony z polskim rękodziełem Ładnie wykonane i oryginalne. Jest z nich bardzo zadowolony, nawet jego szef pytał gdzie takie kupił.

            Komentarz


            • Też stawiałabym na praktyczne prezenty. Faceci lubia takie rzeczy dostawać. Ja już oglądałam propozycje od i zastanawiam się nad modnymi skarpetami do mojego faceta. Chce kupić już jakiś pakiet - skarpety świąteczne i też kolorowe skarpety do garnituru. Mega mi się to podoba u panów

              Komentarz


              • W tym roku kupiłam mężowi kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów w sklepie . Mąż był bardzo zadowolony

                Komentarz


                • Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc niestety.

                  Komentarz


                  • A może warto w tej sprawie poszperać w Internecie? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

                    Komentarz


                    • A ja przy okazji swoich zakupów tutaj coś biorę zawsze dla faceta, jakieś gatki czy koszulkę, przecież sam sobie tego nie kupi tylko zawsze czeka aż ja zamówię

                      Komentarz


                      • ja polecam fife 20 , sam bym sobie pogral

                        Komentarz


                        • Ciężko mi wymyślić prezent dla kogoś, ale za to wiem, gdzie można się udać na poszukiwania. Galeria w Rzeszowie mieści w sobie sporo sklepów, czyli innymi słowy potencjalnych miejsc na zakup prezentu dla wskazanej osoby.

                          Komentarz


                          • Wspólny prezent dla męża, a kto miałby się dołączyć twoim zdaniem?

                            Komentarz


                            • To byłyby spoko opcje

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X