Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Psycholog online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Psycholog online

    Coraz więcej ludzi staje w obliczu problemów, z którymi ciężko sobie samodzielnie poradzić. Zamiast czekać i załamywać ręce warto skorzystać z pomocy psychologa. Nie ma się czego wstydzić - po prostu czasem to jedyna deska ratunku. Jeśli nie chcecie iść na wizytę twarzą w twarz to możecie skorzystać z porad online na . Konsultacje online to 100% dyskrecji. Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś.

  • #2
    Ciekawa opcje nawet nie widziałam, że są takie usługi Popieram to że może wielu osobom bardzo przydać się już sama konsultacja z psychologiem. Sama się nad tym zastanawiałam. A opcja konsultacji on-line jest bardzo wygodna. Najlepsza w niej jest własnie anonimowość

    Komentarz


    • #3
      A ja nie wierzę w rzetelność psychologa, który odpowiada online. Przecież nie widzi on tej osoby, nie przeprowadza wstępnego wywiadu...

      Komentarz


      • #4
        Jak dla mnie to rozmowa z psychologiem powinna być w 4 oczy, wiele emocji i uczuć skrywane są w mimice twarzy na przykład, czego nie widać poprzez rozmowę on-line.

        Komentarz


        • #5
          Ja raczej nie popieram czegoś takiego. No, chyba że nasz problem jest naprawdę lekki. Ale jeśli mamy objawy poważnej nerwicy lub depresji, zdecydowanie lepiej samemu udać się do lekarza, najlepiej neurologa, ponieważ takie problemy bardzo często mają podłoże neurologiczne. W Warszawie na przykład bardzo dobrym lekarzem neurologiem jest . W razie potrzeby, doktor ten kieruje pacjenta na specjalistyczne badania, np tomografię. Lepiej dokładnie się przebadać, niż próbować działać na własną rękę i później żałować...

          Komentarz


          • #6
            Wątpię, żeby psycholog online był dobrym pomysłem. Moim zdaniem psycholog musi nas wyczuć w cztery oczy, a nie diagnozować przez internet.

            Komentarz


            • #7
              Wydaje mi się, że w pracy psychologa ważne jest nie tylko słuchanie, ale i obserwowanie - np. mowy ciała. Online można jedynie się wstępnie skonsultować...

              Komentarz


              • #8
                Wydaje mi się ze takich rzeczy nie da się leczyć przez internet.

                ___________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Ja raczej też jestem przeciwnikiem tego typu konsultacji online. Psychoterapeuta, czy psycholog powinni mieć cały obraz sytuacji i osoby, z którą pracują. Przecież komunikacja niewerbalna jest równie ważna, jak werbalna. Nawet opiera się na zwiększaniu samoświadomości ciała, zmysłów i emocji u człowieka. Tego raczej nie da się zrobić bez kontaktu osobistego.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeżeli już płacić to nie warto zamówić lekarza do domu? Sama korzystałam, jest bezstresowa i dużo lepsza niż online. Tak mi się wydaje.

                    Komentarz


                    • #11
                      Online? Zdecydowanie wolałabym jednak iść osobiście

                      Komentarz


                      • #12
                        Właśnie myślę o tym by skorzystać z pomocy psychologa, nie potrafię dogadać się z moim synem, bardzo oddaliliśmy się od siebie i wciąż się kłócimy. Bardziej potrzebna nam taka , nie wiem czy online mogłoby się udać?

                        Komentarz


                        • #13
                          Ile kosztuje godzina rozmowy? Ma ktoś doświadczenie?

                          Komentarz


                          • #15
                            Coraz więcej psychoterapeutów czy dietetyków oferuje swoje usługi online. Wg mnie to dobrze bo nie zawsze jest możliwość żeby jechać do gabinetu np. jak ktoś mieszka z dala od miasta albo po prostu nie ma czasu.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X