Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama firmy budowlanej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reklama firmy budowlanej

    Witam serdecznie wszystkich. Od jakiegoś czasu prowadzę wraz z bratem firmę budowlana, interes idzie dość dobrze ale myślimy aby trochę bardziej rozreklamować biznes. Na samym początku myśleliśmy o reklamie w necie ale jest to za duży wydatek na ten moment i na razie chcemy po drukować kilka ulotek, banerów. Co jeszcze fajnego można wydrukować dla firmy ?

  • #2
    Ulotki nie będą lepsze od reklamy w sieci.

    Komentarz


    • #3
      Zdecydowaliśmy się na pełną reklamę tradycyjną czyli : druk banerów,ulotek,wizytówek, broszur. Zobaczymy czy przyniesie to jakiś wzrost zainteresowania. Wszystko wykonuje dla nas drukarnia która okazała się znajdować blisko nas.

      Komentarz


      • #4
        A czy taka będzie warta inwestycji? Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przydadza mi się one

        Komentarz


        • #5
          Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu pieniędzy i innych trudności.

          Komentarz


          • #6
            Jeżeli bierzecie się za reklamę w firmie to musicie być na bieząco z różnymi rodzajami reklam.Poczytajcie sobie o jednej z nich na W tym artykule opisją czym jest sampling.

            Komentarz


            • #7
              A może warto by tematem zajęli się profesjonaliści? Zerknij sobie na ofertę , powinniście się dogadać. Pozdrawiam.

              Komentarz


              • #8
                Proponuję reklamę w telewizji. To jednak sporo kosztuje jak zapewne wiesz.

                Komentarz


                • #9
                  Cześć! Sprawdzałeś ofertę drukarni internetowych? Ja w kwietniu drukowałam plakaty i ulotki na akcję charytatywną w . Wydrukowali porządnie i zajęło im to 4 dni.

                  Komentarz


                  • #11
                    Często odbywają się różne targi budowlane, więc warto pokazać się na takiej imprezie z swoją ofertą. Dobrze przygotować odpowiednie stoisko firmowe na którym będzie można się odpowiednio zareklamować. Takie stoiska oraz inne artykuły znajdziesz na

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X