Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moje hobby to literatura.

    Komentarz


    • Moim hobby (oprócz stomatologii) jest sprawdzanie losowych witryn internetowych w sieci. Ostatnio nawet natrafiłem na trop strony i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy dotyczących dorabiana kluczy w Warszawie. Fajna sprawa, co?

      Komentarz


      • Moje hobby to snowboard a poza sezonem uwielbiam grać. Szczególnie od czasu gdy kupiłam sobie profesjonalny to nic nie jest w stanie odciągnąć mnie od monitora

        Komentarz


        • Wasze hobby są bardzo interesujące. Moim hobby jest numizmatyka Kraków. Zbieram banknoty i monety już prawie 10 lat. Trochę już uzbierałam tego i myślę powoli nad tym, żeby moje zbiory sprzedać. Trochę mi będzie szkoda ale przeprowadzam się i potrzebuje pieniędzy. Wyszukałam już jeden punkt może wiecie gdzie znajdę jeszcze inny skup banknotów i monet?

          Komentarz


          • Bardzo lubię czytać książki.

            _

            Komentarz


            • Ja w wolnym czasie jeżdżę na rolkach!

              Komentarz


              • Mam zamiar nauczyć się grac na gitarze - od września zacznę naukę

                Komentarz


                • ja lubię czytać, lubię też oglądać tv non stop, seriale bardzo lubię, ale ostatnio nie miałam możliwości, dopiero teraz jak przejrzałam ofertę od upc to chyba się skuszę za przeszło 150 kanałów nie ma wcale tak źle cenowo, a będę miała w koncu gdzie oglądać nowości i nie bede sie nudzić

                  Komentarz


                  • No, no, telewizję to trzeba sobie dawkować oszczędnie.

                    Komentarz


                    • Moim hobby od tego roku jest pielęgnacja ogrodu. Posadziłam już gruszę i jabłoń, a teraz potrzebny mi jest doniczkowych bo chciałam spróbować z uprawą kwiatów

                      Komentarz


                      • Bardzo lubię podróżować w wolnym czasie

                        Komentarz


                        • Moim hobby jest prowadzenie biznesu. Ostatnio wdrożyłem dzięki sidgroup oprogramowanie do organizacji pracy w firmie. Rozwój swojej firmy traktuje trochę jak takie zdobywanie osiągnięć w grach i chyba idzie mi całkiem nieźle

                          Komentarz


                          • Ja uwielbiam jeździć na rowerze w dalekie trasy i chodzić po górach.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez kasiakowa06 Zobacz posta
                              Moje hobby to snowboard a poza sezonem uwielbiam grać
                              Często jeździsz na snowboardzie? Ja chcę tej zimy spróbować albo nart albo snowboardu i nie wiem co lepsze. Mam już niby upatrzone narty na ale jakoś do deski snowboardowej też mnie ciągnie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X