Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kredyt hipoteczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Kredyt hipoteczny to bez dwóch zdań poważna sprawa i duże obciążenie finansowe, dlatego najlepiej wcześniej wszystko dokładnie rozplanować i poszukać najkorzystniejszej oferty. Warto przy tym jeszcze odróżniać kredyt hipoteczny od mieszkaniowego: , które posiadają nieznaczne, choć w kilku przypadkach dość istotne różnice i mogą być mniej lub bardziej korzystne.

    Komentarz


    • #17
      Fajny kredyt hipoteczny ma bank Raiffeisen. Fajny bo jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz długi i nie zostajesz z pustymi rękami.

      Komentarz


      • #18
        Zgadzam się, że lepiej nie brać kredytów ale nie oszukujmy się - tak najczęściej finansujemy zakup mieszkania. I mówienie, że zastąpi to pożyczka pozabankowa to absolutna bzdura. Pożyczkę można wziąć na wkład własny do kredytu (a ten rośnie z roku na rok..) albo na jakiś remont. Jakby nie patrzeć te pożyczki można wziąć na max 48 miesięcy a nie na kilkadziesiąt lat. Tyle tylko, że łatwiej je dostać niż hipoteczny.

        Komentarz


        • #19
          Ja kredyt hipoteczny mam już na koncie, pożyczki na wykończenie wolałabym uniknąć. W związku z tym pytanie 0 kojarzycie jakąś korzystną cenowo ekipę remontową? Zwłaszcza zależy mi na .

          Komentarz


          • #20
            Polecam wejść na i tu wycenić sój kredyt hipoteczny.

            Komentarz


            • #21
              Tylko biorąc kredyt hipoteczny warto zobaczyć co składa się na jego oprocentowanie: . Nie bez znaczenia jest tu stawka WIBOR i marża.

              Komentarz


              • #22
                Dzisiaj na rynku można znaleźć wiele takich ofert, które tyczą się kredytów hipotecznych. Ale ostatnio bardziej urzekają mnie kredyty na dowód osobisty. Widziałem właśnie w internecie na stronie , że mają tam pożyczki na dowód osobisty, które na dodatek są zupełnie darmowe !! Aż ciężko jest w to uwierzyć na peirwszy rzut oka!

                Komentarz


                • #23
                  Polecam dobry , przydatny gdy chcemy wyliczyć koszty dla rożnych okresów kapitalizacji.

                  Komentarz


                  • #24
                    Kredyty to poważna sprawa. Przed jego zaciągnięciem radzę się bliskich mi osób, korzystam z porównywarek, czytam informacje o danej instytucji finansowej. Najważniejsze to nie dać się wpuścić w maliny.

                    Komentarz


                    • #25
                      Sam przez kredyt hipoteczny w frankach szwajcarskich wpadłem w bardzo duży problem finansowy.Jakby nie pomoc bardzo dobrej kancelarii to nie wiem jakby było.

                      Komentarz


                      • #26
                        W temacie kredytów hipotecznych warto też zainteresować się tym, dedykowanym dla obcokrajowców. Czy mogą go wziąć w Polsce i na jakich zasadach. Tutaj więcej jest na ten temat: . W końcu cudzoziemców u nas przybywa i często decydują się zostać i zapuścić korzenie.

                        Komentarz


                        • #27
                          Kiedy brałem kredyt hipoteczny w banku, zastanawiałem się, czy aby na pewno wybrałem najbardziej korzystną ofertę, poprzez wybór tego, a nie innego banku. Teraz sugerowałbym się rankingiem ok którym wcześniej nie słyszałem i nie miałem możliwości porównania w jednym miejscu tylu ofert.

                          Komentarz


                          • #28
                            Otrzymanie kredytu hipotecznego łatwe nie jest, ale daje jednak sporo możliwości. Zastanawialiście się kiedyś na co można wydać te pieniądze? Warto się tego dowiedzieć: , bo nie każdy tak naprawdę wie. W internecie można jednak łatwo się wszystkiego dowiedzieć.

                            Komentarz


                            • #29
                              A macie w ogóle wkład własny? Bez tego trudno o kredyt hipoteczny. Istotne jest, by mieć chociaż część kwoty. Tutaj: możecie przeczytać o ubezpieczeniu niskiego wkładu własnego. Dowiedzcie się, czy jest konieczne.

                              Komentarz


                              • #30
                                Jeżeli szukasz dobrego kredytu hipotecznego to zapraszam na stronę

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X