Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie konto w banku dla studenta wybrać ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie konto w banku dla studenta wybrać ?

    Witam! Mam dylemat , otóż potrzebuję założyć konto takie które jest najlepsze dla studenta i wiadomo ma jak najmniej opłat . Co mi polecacie ? Sprawdzałem
    i wydaje mi się że konto ipko za 0 zł jest godne uwagi , jak uważacie ?

  • #2
    Każdy student sam powinien wybrać najlepsze konto osobiste.Takie jest moje stanowisko w tym całym wątku i nic więcej nie dodam.
    __________________________________________________ _______
    Ostatnio edytowany przez slawek3389; 19.01.2019, 10:46.

    Komentarz


    • #3
      Konto w millennium banku, konto 360, bezpłatne całkowicie

      Komentarz


      • #4
        W Nest Banku masz teraz za bezwarunkowe 0zł.
        Posiadając konto bankowe, jeszcze kilka lat temu bardzo łatwo było uzyskać kredyty, leasingi, teraz jest sporo trudniej. Teraz mamy zalecenia KNF dla sektora bankowego + ograniczenia mifid 2. Walka sektora o zdrowe portfele kredytów. KNF przygotowuje społeczeństwo do wzrostu stóp procentowych. Szereg rekomendacji, choćby kwestia wkładu własnego, ma zmusić ludzi do mądrego podejścia do kredytu. No i zabezpieczyć banki. Akredyt hipoteczny to najmądrzejszy ze wszystkich kredytów - zamiast oddawać komuś 1500 zł za wynajem spłaca się 1300 zł za swoje. Wkład własny to tylko wymyśl żeby ludzie nie mogli się dorobić własnych mieszkań i byli uzależnieni od wynajmu. Ryzyka jak najbardziej istnieją. Walutowe (do niedawna), ceny nieruchomości, stopy procentowe. Jeszcze kilka by się znalazło. Wkład własny, choćby minimalny nie jest też problemem dla 90% ludzi w większych miastach. Kwestie wkładów własnych i kredytów walutowych to zostały uregulowane ok 10 lat temu przez inną władze. Ciekawą ofertę można uzyskać także po otwarciu konta w ing poprzez kuriera albo stacjonarnie. Rachunek osobisty Direct w ING Banku Śląskim pozwala cieszyć się brakiem opłat za aktywne użytkowanie konta.
        Ostatnio edytowany przez mykto; 09.07.2019, 00:30.

        Komentarz

        Pracuję...
        X