Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podatek dochodowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podatek dochodowy

    Hej, poszukuję sprawdzonego programu do rozliczania PITu, liczę na pomoc

  • #2
    Ja zawsze rozliczam swoją działalność w programie . Wolę taką formę niż zlecanie tej czynności komuś, komu dodatkowo będę musiał zapłacić, a dodam jeszcze, że program jest darmowy i bardzo intuicyjny w obsłudze.

    Komentarz


    • #3
      Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się

      Komentarz


      • #4
        Jest wiele firm, które zajmują się rozliczaniem PITów, warto poszukać na forach i blogach z tym związanych, tam na pewno uzyskasz potrzebną pomoc. Jeśli byś szukał firmy zajmującej się doradztwem biznesowym dla swojej firmy to warto zajrzeć do . Bardzo rzetelna firma z dużym doświadczaniem. Mi bardzo pomogli przy moim przedsiębiorstwie, bo jako, że była to moja pierwsza firma to nie miałem za dużego pojęcia o prowadzeniu firmy.

        Komentarz


        • #5
          Warto znaleźć zaufaną księgową.

          __

          Komentarz


          • #6
            Teraz podatek może rozliczyć urząd.

            __

            Komentarz


            • #7
              Czasem kiedy bierzemy kredyt na firmę jego koszty możemy wrzucić w podatek dochodowy. Ale warto tez pamiętać o pozaodsetkowych kosztach kredytu, o czym można przeczytać w tekście
              . Doliczamy tu marżę, prowizję, nieraz tez ubezpieczenie.

              Komentarz


              • #8
                Na temat kosztów uzyskania przychodów za 2018 możecie doczytać sobie tutaj , są podane przykłady dla lepszego zrozumienia tematu. Na stronie też jest dostępny program do rozliczania PIT, darmowy rzecz jasna

                Komentarz

                Pracuję...
                X