Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Reklama

    Mój znajomy niedawno został menedżerem w dyskotece i szuka jakiegoś fajnego neonu. Postanowi/em mu pomóc i znalazłem w sieci . Z tego co wyczytałem mają duże doświadczenie w tego typu realizacjach. Znacie może tą firmę?

  • #2
    Według mnie dobrym pomysłem może być poszperanie w Internecie w tej kwestii. Z całą pewnością może to być dobrym rozwiązaniem.

    Komentarz


    • #3
      Firmy wymienionej przez Ciebie nie znam, ale w tego typu lokalach lepiej zainwestować w reklamę, która pozwoli dotrzeć do odbiorców. Można np. nakręcić filmik z imprezy i pokazać, jak ludzie się bawią Teraz wielu kamerzystów oferuje , bo wie, jakie mogą być z tego korzyści dla Klienta

      Komentarz


      • #4
        Możliwości na reklamowanie się w sieci istnieje bardzo wiele i to od nas wszystko zależy Z tego co czytałem na stronie warto skorzystać z Google Ads, które ma ogromny potencjał. Jego nazwa ostatnio zmieniła się na pewno nie tylko dla brandu, gdyż wcześniej było to Google Adwords, ale ponoć zakres możliwości serwisu będzie teraz o wiele większy. Ma to nie być tylko serwis do reklamowania produktów lub usług, ale całe centrum zarządzania reklamą w sieci

        Komentarz


        • #5
          Chciałbym zareklamować swoją firmę na lokalnym rynku i zastanawiam się, co będzie najlepsze. Wstępnie rozważam banery i ulotki, które mogłyby rozdawać na mieście hostessy. Nie wiem jeszcze do końca gdzie można zamówić takie gadżety, ale podobno warto korzystać z ofert drukarni internetowych. Jedną z ciekawszych wydaje się być która oferuje wydruk banerów odblaskowych.

          Komentarz


          • #6
            Ulotki reklamowe to podstawa rozwoju każdej małej firmy. Sprawdziłem to na sobie i jestem bardzo zadowolony z tej formy promocji. Bardzo ciekawe projekty ulotek robi firma Lemach

            Komentarz


            • #7
              Ja to za bardzo się nie znam na reklamach...

              Komentarz


              • #8
                Reklama to podstawa, by marka stała się rozpoznawalna. A myśleliście o kampanii reklamowej online?

                Komentarz


                • #9
                  To chyba jest wiadome że reklama w dwudziestym pierwszym wieku jest podstawą.Jak reklamy dobrej nie ma to jest źle.
                  ______________________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Na pewno znajomi będą w stanie w tym temacie pomóc. Nie powinno być z tym większych trudności.

                    Komentarz


                    • #11
                      Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie reklama w internecie. Polecam założyć swoją stronę a następnie zlecić jej pozycjonowanie firmie . W ten Sposób na pewno uda ci się sporo zyskać

                      Komentarz


                      • #12
                        Wiadomo że tak. Obecnie działania SEO, SEM oraz reklama w social media najlepiej chyba się sprawdza. Nie należy jednak zapominać o innych formach reklamy Pomoc hostess od też na pewno sprawdzi się na dużo fajnych lokalnych akcji promocyjnych. Przemyslcie też taką opcje na reklame swojej firmy

                        Komentarz


                        • #13
                          W promocji biznesu bardzo ważną role odgrywa SEO i pozycjonowanie, ale nie można zapominać o reklamie zewnetrznej, która zwiększa rozpoznawalność marki wśród konsumentów. Ciekawe reklamy zewnętrzne oferuje

                          Komentarz


                          • #14
                            Z zawodu jestem analitykiem i z moich analiz wynika, że reklama internetowa jest najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach. Dla przykładu, gdyby nie internet, to nie zauważyłbym na pewnej stronie z wiadomościami sportowymi reklamy witryny

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja od pół roku prowadzę dyskotekę i zastanawiałem się jaka forma reklamy będzie najlepsza.Jak się dobrze zastanowiłem to wybrałem firmę . Ta firma daje reklamy na autobusach i na pewno bardzo dużo osób zobaczy że w ogóle jakąś dyskotekę otworzyłem.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X