Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Medycyna estetyczna to coś, co bardzo mnie kusi... Chyba się w końcu zdecyduję na jakiś zabieg!

    ________________

    Komentarz


    • #17
      W pierwszej kolejności zadbajcie o odpowiednia pielegnacje swojej skory przez kosmetyki. Kosmetyki naturalne na pewno będą jednym z najlepszych wyjść w każdej w sumie sytuacji. Jak będziecie musieli i tak udać się na jakiś zabieg to udajcie się na niego. Ja też korzystałam już parę razy z mikrodermabrazji i jestem zadowolona z efektów.

      Komentarz


      • #18
        Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów, ale powiem Wam, że zdecydowałam się po raz pierwszy na terapię osoczem bogatopłytkowym i jestem bardzo zadowolona. Na stronie: znalazłam wszystkie szczegóły na ten temat oraz umówiłam się na wizytę do specjalisty. Moja twarz naprawdę ewidentnie się zmieniła Jest gładka, jędrna i widocznie zregenerowana.Nawet znajomi zauważają różnicę i pytają w jaki sposób to zrobiłam.

        Komentarz


        • #19
          Na pewno też zależy co planujecie sobie skorygować. Oferty salonów medycyny estetycznej są bardzo szerokie. Jeżeli chcielibyście sobie troszkę poprawić wygląd twarzy, może podnieść opadające powieki to zajrzyjcie pod ten link Jest to klinika wzorku z Trójmiasta, ale i także zajmują się medycyną estetyczną okolic oczu

          Komentarz


          • #20
            Ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z usług takich gabinetów.

            Komentarz


            • #21
              Mi medycyna estetyczna pomogła wyleczyć się z największego kompleksu, jakim była ogromna ilość zmarszczek... kremy niestety w ogóle mi nie pomagały. Zmarszczki wokół oczu były najgorsze, nie umiałam ich zaakceptować... Zdecydowałam się na botoks u i była to świetna decyzja! Teraz mam piękną, gładką cerę i wyglądam dużo młodziej

              Komentarz


              • #22
                Ja jeszcze nie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej. może czas zacząć?

                Komentarz


                • #23
                  Muszę się rozeznać w poleconych przez was gabinetach, ponieważ planuję niedługo zdecydować się na licówki

                  Komentarz


                  • #24
                    Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu to zapraszam na stronę

                    Komentarz


                    • #25
                      Jeżeli szukacie gabinetu lekarskiego, który oferuje usługi ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej to polecam Wam . Wszelkie informacje macie na stronie, polecam i pozdrawiam serdecznie.

                      Komentarz


                      • #27
                        Na pewno każda, każdy z was znajdzie coś co może poprawić w swojej urodzie. Dzięki medycynie estetycznej będziecie mogli to zrobić bardzo szybko i skutecznie. Myślę, że tu oferty takich miejsc jak na pewno świetnie sie sprawdzą. Zainteresujcie się propozycjami usług kosmetycznych, estetycznych salonu Evo Spa.

                        Komentarz


                        • #28

                          Bardzo dobrym peelingiem z jakim miałam niedawno styczność jest Peeling PRX – T33 (4ml) Stosuje się go w odstępach w tygodniowych, twarz i szyja od 1 do 5 cykli w zależności od indywidualnych potrzeb.

                          Komentarz


                          • #29
                            czmu chcesz poprawiać? myślę ze każdy jest piękny

                            Komentarz


                            • #30
                              W tej kwestii warto zaufać specjalistom. Osobiście w celu pozbycia się podwójnego podbródka skorzystałam z oferty [url]https://febumed.pl/oferta_/798[/url] . Adipocytoliza iniekcyjna (potocznie lipoliza iniekcyjna) to zabieg niechirurgiczny przeznaczony dla osób, które poszukują nieinwazyjnych metod usuwania tłuszczu z okolic podbródka, ramion, pleców, brzucha, bioder czy pośladków. To bezpieczny zabieg wykonywany w celu modelowania sylwetki i redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu. Minimalizuje cellulit oraz zmniejsza tkankę tłuszczową.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X