Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

studia-gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Znam bardzo dużo osób co na studia nie chodzą,a zarabiają bardzo dużo. Studia z dobrą pracą rzadko chodzą.Ja to wiem.

    __________________________________________________ _________________________
    Ostatnio edytowany przez hub443; 12.12.2018, 09:11.

    Komentarz


    • #32
      Ja polecam studia w Rzeszowie. Wybrałam kierunek Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej i jestem bardzo zadowolona. Wiele się nauczyłam i szybko znalazłam pracę zgodną z wykształceniem.

      Komentarz


      • #33
        Nasze dziecko właśnie skończ edukację w fajnej szkole i teraz się zastanawiamy gdzie iść dalej

        Komentarz


        • #34
          A co zrobić wówczas gdy zależy mi na naprawdę dobrej szkole artystycznej? Może wybrać ? Widziałam gdzies ich reklamę i mnie zaciekawili. Myślicie że dobrze by mnie przygotowali do egzaminów?

          Komentarz


          • #35
            Ja słyszałem same dobre rzeczy o Krakowie, poziom poprawia się z roku na rok. Jedynie ogólne podejście do medycyny w naszym kraju może odstraszać...

            Komentarz


            • #36
              Słyszałam, że w Warszawie jest dobry poziom.

              Komentarz


              • #37
                Ja w Krakowie zdecydowałam się na szkołę policealną. Nagle zupełnie postanowiłam zdobyć zawód asystentki stomatologicznej, zależało mi na szybkim przebranżowieniu, praktycznej nauce i dyplomie kwalifikacji. Największy plus? Uczę się za darmo i zaocznie, a w tygodniu pracuję na pełen etat. Żadne studia nie dają takiego połączenia... Niestety. W Krakowie wybór szkół jest ogromny, ja wybrałam tę jedyną, która mi nie kazała podpisywać ze sobą umowy i była 100% bezpłatna z wyposażeniem sal i materiałami do ćwiczeń włącznie

                Komentarz

                Pracuję...
                X