Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacje 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    A czy sądzicie, że na przykład te są warte uwagi? Ja właśnie poszukuję jakichś apartamentów w Warszawie...

    Komentarz


    • #47
      Rzym jest zawsze świetnym miejscem na wycieczkę.

      __

      Komentarz


      • #48
        Sam to w ogóle nie pamiętam gdzie byłem wtedy na wakacjach. Na pewno to nie były polskie góry.

        Komentarz


        • #49
          Ja obecnie planuję wypad do Pragi i zastanawiam się nad - wydaje mi się to wygodną opcja, a niestety podróże są bardzo męczące

          Komentarz


          • #50
            Jeżeli na wczasy to tylko na . Przepiękne plaże, różowe jezioro zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Idealne miejsce na urlop z dziećmi.

            Komentarz


            • #51
              Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

              Komentarz


              • #52
                Jestem bardzo ciekawy ile osób w tym kraju jeździ na wakacje. Naprawdę bardzo mnie to interesuje.
                ______________________________________________


                Komentarz


                • #53
                  Na te wakacje macie już jakieś plany? Jest już lipiec więc pewnie połowa z was jest po urlopie wakacyjnym, ale i także często stawia się na wakacje w sierpniu, nawet we wrześniu, październiku i czasem w listopadzie. W takich miesiącach można liczyć na pewno na bardzo niskie ceny zarówno jeżeli chodzi o loty jak i o hotele. Przy samodzielnym planowaniu wakacji bardzo fajnie mogą wam pomóc takie portale jak Z pomocą Esky planowanie podróży zagranicznej na pewno będzie łatwym zadaniem.

                  Komentarz


                  • #54
                    Gdzie się wybieracie w tym roku?

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X