Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Może podaruj mu jakiś strój sportowy.

    __

    Komentarz


    • #47
      Hmm no nie wiem, wszystko zależy od tego czego akurat twój brat potrzebuje, może też jakie ma zainteresowania? Zajrzyj sobie najlepiej na stronę Tam znajdziesz całkiem sporo ciekawych propozycji prezentowych. Ja tam wybrałam ostatnio bardzo fajny prezent ślubny dla mojego brata właśnie. Zamówiłam tam srebrne sztućce o klasycznym wzornictwie.

      Komentarz


      • #48
        Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się zakup jakiegoś fajnego markowych perfum lub jakiś dobry trunek.


        _____________________________

        Komentarz


        • #49
          Według mnie najlepiej jest postawi na proste i sprawdzone prezeny takie jak np. torba:

          Jest to prezent, który według mnie jest nie tylko praktyczny, ale dodatkowo może się spodobać Poszukaj czeogś na , poniewż tu jest bardzo duży wybór.

          Komentarz


          • #50
            Może urządź mu jakąś fajną imprezę? Moim zdaniem to się zawsze sprawdzi Spójrz sobie choćby na Mają dość ciekawe propozycje akcesoriów imprezowych

            Komentarz


            • #51
              Może coś bardzo indywidualnego? Ja to raczej staram się długo zastanawiać nad prezentami dla rodziny. Ostatnio przez stronę zamawiałam karykaturę dla mojej mamy. To może być bardzo ciekawy prezent dla każdego i na każdą okazję

              Komentarz


              • #52
                Mój brat uwielbia podróżować po całym świecie, dlatego wybór prezentu dla niego był dla mnie prosty Już od dłuższego czasu miałam na oku mapę podróży z . To świetny gadżet, bo można na niej zaznaczać wszystkie miejsca, w którym się było. A i zdjęcia można sobie przyczepić

                Komentarz


                • #53
                  kup mi piłkę

                  Komentarz


                  • #54
                    Ja ostatnio bratu kupiłam ręcznie robione spinki do mankietów z fajnej stronki z polskim rękodziełem Brat bardzo ucieszyła się z prezentu. Założył je nawet jak jechał oświadczać się Swojej dziewczynie.

                    Komentarz


                    • #55
                      Dobrej jakości latarka to też, moim zdaniem, prezent który przyda się każdemu facetowi. Chodzi mi o coś naprawdę dobrej jakości jak np a nie jakąś chińszczyznę, która przestanie świecić po tygodniu.

                      Komentarz


                      • #56
                        A może z tego sklepu? Uważam, że to może być naprawdę bardzo fajne i ciekawe rozwiązanie

                        Komentarz


                        • #57
                          witam,
                          ja dla swojego brata zakupiłem lampy do ogrodu stojące z brat planuje urządzać na nowo swój ogród w najbliższe wakacje temu pomyślałem, ze takie lampy na pewno mu się przydadzą :P i nie myliłem się

                          Komentarz


                          • #58
                            Mam problem z kupnem prezentów - nigdy nie wiem co powinnam komuś kupić. Dlatego zakupy niezwykle mnie stresują.

                            Komentarz


                            • #59
                              Skarpetki to zawsze dobry podarunek!

                              Komentarz


                              • #60
                                Jeśli twój brat uprawia sport w tym piłkę nożną to chyba logiczne, że najlepszym prezentem będzie profesjonalna i dobra odzież sportowa. Zresztą zerknij do sklepu z odzieżą uliczna i sportową a na pewno znajdziesz coś interesującego co spodoba się komuś jako prezent

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X