Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent na chrzciny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Dla takiego małego dziecka to może mata edukacyjna byłaby odpowiednim prezentem? Pomaga się prawidłowo rozwijać, a korzystać mogą z niej już trzymiesięczne niemowlaki.

    Komentarz


    • #17
      Zależy co dziecku będzie potrzebne...

      Komentarz


      • #18
        Pieniądze. Rodzice wiedzą co takiemu dziecku jest w danej chwili potrzebne, a takie małe szkraby to praktycznie worki bez dna

        Komentarz


        • #19
          Na Twoim miejscu poszperałabym troszkę w sieci. Jest wiele blogów na których można znaleźć pomysły. Przykładowo tutaj: przeczytałam ciekawy wpis o trendach w wyprawce dla noworodka. Także może Ci się przyda Koniecznie daj znać na co w końcu się zdecydowałeś.

          Komentarz


          • #20
            Ja szczerze mówiąc nie wiem co się daje na chrzciny. Ja raczej dałbym pieniądze rodzicom, bo oni najbardziej będą wiedzieli co potrzebne jest takiemu dziecku. Ewentualnie kupiłbym jakaś biblię i różaniec


            __________________

            Komentarz


            • #21
              Najlepiej dać po prostu pieniądze. Ja zawsze tak robię. Ewentualnie do tego dokupić jakiś drobiazg, może ? Rożek niemowlęcy przyda się na pewno każdemu maluchowi. Dzięki niemu dziecko od pierwszych dni życia czuje się bezpiecznie, komfortowo i przytulnie. W sieci można znaleźć tego mnóstwo. No i warto też wspomnieć że taki rożek niemowlęcy ma bardzo dużo zastosować. Fajna sprawa krótko mówiąc.

              Komentarz


              • #22
                Też tak mysle. Dobrą opcją jest też zrobienie osobnego konta i tam składowanie pieniędzy. Wtedy będziecie mieli pewność że młody w całości dostanie pieniadze i to on z nich skorzysta. Możecie np. na jego 18 urodziny udostępnić mu te konto, na pewno będzie zadowolony po latach z takiej decyzji Jezeli chcecie kupić jednak jakąś zabawkę, czy też inną rzecz to zajrzyjcie do sklepu tam mają wielki wybór akcesoriów dziecięcych, właśnie głównie dla takich mniejszych jeszcze dzieci

                Komentarz


                • #23
                  Witam wszystkich... Srebrna łyżeczka z datą chrztu...

                  Komentarz


                  • #24
                    ja to ostatnio mojej siostrze pomagałam zrobić chrzciny, kupiłam jej wszelkie ozdoby sali - girlandy na stół, świece, balony, serpetyny wiadomo, to tez kosztuje, wiec powiedziała,że to wystarczy, pomogłam jej jeszcze postroić salę i wystarczyło

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja to się w ogóle na tym nie znam. Nie wypowiadam się w tego typu tematach...

                      Komentarz


                      • #26
                        A może coś ręcznie robionego? To zawsze robi duże wrażenie Sama całkiem niedawno byłam na chrzcinach siostrzeńca i wybrałam dla niego pościel handmade. Znalazłam przepiękny model na i od razu wiedziałam, że będzie to idealny prezent! Nie myliłam się Od tej pory siostra ciągle ubiera Wiktorkowi właśnie tą pościel

                        Komentarz


                        • #27
                          Fajnym pomysłem jest kupienie dziecku ubranek na różne pory roku lub kocyków do wózka i do zabawy.

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja oprócz prezentu kupuję zawsze personalizawaną kartkę na chrzest z Taka kartka z datą chrztu i imieniem dziecka może być wspaniałą pamiątką na lata, którą można włożyć w ramkę i przywiesić w pokoju dziecka.

                            Komentarz


                            • #29
                              A może najprościej zapytać rodziców?

                              Komentarz


                              • #30
                                To było by bardzo głupie według mnie. Jak można zapytać rodziców przed kupieniem prezentu.Bardzo głupi pomysł.

                                __________________________________________________ ___________________________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X