Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fajna rzecz do firmy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Zdecydowanie dystrybutor wody, teraz na upały - super sprawa!

    Komentarz


    • #32
      Popieram. Dystrybutor wody się przyda.

      Komentarz


      • #33
        Wiedza to potęga jak się to mówi Także w firmie odpowiednio wyszkoleni i kompetentni pracownicy, a tym bardziej już zarząd jest bardzo ważny. Dlatego może coś z oferty szkoleń dedykowanych dla firm od będzie fajną opcją i dla was? Zainteresujcie się tym tematem.

        Komentarz


        • #34
          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

          Komentarz


          • #35
            Zależy jakiego rodzaju firmy prowadzicie. Jeżeli macie większe przedsiębiorstwa, może hale produkcyjne to na pewno powinnien was zainteresować transport międzynarodowy oferowany przez specjalistów od Z nimi możecie przetransportować praktycznie dowolny towar szybko i bezpiecznie. Gwarantują pełne ubezpieczenie na to co przewożą i spore doświadczenie głównie w transporcie do Szwajcarii i Niemiec.

            Komentarz


            • #36
              W wielu firmach świetnie sprawdzą się nowoczesne rozwiązania informatyczne. Odpowiedni system, czy też oprogramowanie potrafi sprawnie zarządzać całą firmą. Zapoznajcie się już z kompleksowym oprogramowaniem chmurowym ERP Przeznaczony jest już dla takich bardziej wymagających klientów i wyposażony we wszystkie niezbędne biznesowe narzędzia

              Komentarz


              • #37
                Jeżeli prowadzicie współpracę z firmami albo z klientami z zagranicy to na pewno pomoc biura tłumaczeń będzie wam bardzo potrzebna. Zainteresujcie się tym, bo u nich możecie liczyć na bardzo dokładne, oraz terminowe tlumaczenia w praktycznie każdym języku świata.

                Komentarz


                • #38
                  U mnie najlepiej w firmie działa system zatrudniania pracowników tymczasowych. Mam oczywiście kilku stałych pracowników, ale w sezonie potrzebuję więcej rąk do pracy. W takich sytuacjach zwracam się do o znalezienie dla mnie pracowników tymczasowych i w ten sposób szybko i sprawnie uzyskuje nowych pracowników To najlepsza opcja, bo ja tak naprawdę nie muszę się o nic martwić.

                  Komentarz


                  • #39
                    Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą

                    Komentarz


                    • #40
                      Teraz fajna rzecz do biura to na pewno niszczarka dokumentów, my ją akurat dzierżawimy od firmy Avarus która zajmuje się także naprawą i konserwacją takich urządzeń biurowych

                      Komentarz


                      • #41
                        Jeżeli prowadzicie biznes w branży gastronomicznej to zajrzyjcie na stronkę Znajdziecie tam partnera w takich biznesach jak cukiernia, piekarnia, restauracja czy też lodziarnia. Ja długi czas zastanawiałam się nad taką opcją, jednak życie zweryfikowało moje plany, a szkoda.

                        Komentarz


                        • #42
                          Nie wiem jak u was w firmie, ale u nas dosyć często korzystamy z pomocy biura tłumaczeń Załatwiamy dosyć często wiele różnych spraw z zagranicznymi firmami, a wiadomo jak to jest z fakturami, umowami itp. Wszystko musi być na 100% jasne żeby doszło do porozumienia.

                          Komentarz


                          • #43
                            Myśleliście o szkoleniach pracowników? Według mnie warto na takie rzeczy stawiać. W szkole językowej mają włąśnie też ofertę skierowana dla biznesu, a fajną rzeczą jest to, że można dostać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia. U nich możecie zdecydować się na naukę języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i niemieckiego czyli tych najbardziej rozchwytywanych języków obcych

                            Komentarz


                            • #44
                              W firmie bardzo ważne jest to, aby oszczędzać- ale z głową! My bardzo dużo drukujemy, więc tonery szybko się kończą. Postanowiliśmy więc zamówić zamiennik, bo jest dużo tańszy od oryginału Kupiliśmy go na i był to naprawdę super pomysł. Szybko okazało się, że zamiennik drukuje równie dobrze jak oryginał.

                              Komentarz


                              • #45
                                Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X