Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odpowiednie meble do biura?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Od funkcjonalności to ja bym raczej zaczeła... To chyba najwazniejszy element mebli biurowych, bo jednak chodzi o komfort pracowników i gosci, ktorzy beda odwiedzac biuro. Nie wiem czy szukalabym po sklepach interenetowych zwlaszcza taki niesprawdzonych... wiadomo ze roznie to bywa z jakościa. Ewentualnie zamówiłabym online ale ze sklepow takich jak salony agata chociazby gdzie kupuje sie standardowo i gdzie wiadomo czego mozna sie spodziewac po jakosci asortymentu

    Komentarz


    • #17
      Biel jest w porządku do biura, dodaje przestrzeni ale faktycznie funkcjonalność przede wszystkim

      Komentarz


      • #18
        Ostatnio natkąłem się przypadkiem na bardzo ciekawe wykorzystanie . Mam kilka starych, niepotrzebnych nikomu mebli i myślę, aby nadać im w ten oto sposób nowe życie. Wynajmuję biuro w małej kamienicy, myślę, że tam będą pasować idealnie.

        Komentarz


        • #19
          Wybór mebli do biura to ważna rzecz... w końcu to meble na lata. Warto wybrać dobrze. Mnie przypadły do gustu meble z firmy Białegostoku

          Komentarz


          • #20
            W tym wątku zauważyłem bardzo dużo ciekawych linków.

            __________________________________________

            Komentarz


            • #21
              To zawsze kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o mnie, postawiłbym od razu na meble najwyższej klasy. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zaopatrzyć się na lata. Szczególnie cenię sobie takie sklepy jak gdzie meble produkowane są u nas w kraju, co bardzo podnosi ich jakość. Warto samemu sprawdzić i się do nich przekonać.

              Komentarz


              • #22
                Ostatnio dużo słyszałam na temat mebli metalowych. Są one funkcjonalne, solidne i fajnie się prezentują. Meble metalowe mogą być też w różnej kolorystyce. Widziałam na tej stronie szeroki asortyment takich mebli

                Komentarz


                • #23
                  Funkcjonalność i ergonomia są najważniejsze, taki jest fakt. Ale może niech w wykończeniu biura pomogą wam ? Tacy ludzie zawsze udzielą wam przydatnych wskazówek i porad.

                  Komentarz


                  • #24
                    Poszukaj w sklepach meblowych

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X