Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie robić implant zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie robić implant zęba

    Witam, przymierzam się do uzupełnienia ubytku i stąd moje pytanie.
    Lepiej wykonać to w specjalizującej się tym klinice z większego miasta czy może to zrobić każdy stomatolog mający implanty w ofercie. Mieszkam niedaleko Stargardu w województwie zachodniopomorskim. Do wyboru mam stomatologów lokalnych, którzy zajmują się szeroką gamą zabiegów, z głównym ukierunkowaniem na stomatologię zachowawczą i gabinety ze Szczecina/Gorzowa specjalizujące się w implantologii.

  • #3
    Ja zdecydowalam sie na wieksze centrum nie na maly gabinet bo ceny wszedzie bedziesz miec za implant podobne a w przypadku takich powaznych zabiegow renoma moim zdaniem ma spore znaczenie, robilam dwa implanty w Scandinavian Clinic przy placu Szczepanskim, w Krakowie to jedno z bardziej znanych miejsc, maja bardzo dobree opinie, zaufalam i jestem zadwolona

    Komentarz


    • #5
      Jeśli już decydujesz się na implant to wybierz tak dobrego specjalistę jak się da. Poważnie, weź pożyczkę czy cokolwiek ale jedź do profesjonalisty. Poczytaj jakie mogą być konsekwencje źle zrobionego implantu.. Chyba tego nie chcesz. Z zębami nie ma żartów.

      Komentarz


      • #6
        Tu koleżanka ma racje. Z resztą nie od dziś się mówi, ze na zdrowiu się nie oszczędza. Warto popytać o opinie o lekarzach i gabinetach w swoim mieście. U nas na Śląsku jedne z lepszych opinii ma gabinet zarówno jeśli chodzi o implanty jak i stomatologię zachowawczą.

        Komentarz


        • #8
          Great info. I love all the posts, I really enjoyed, I would like more information about this, because it is very nice., Thanks for sharing.

          Komentarz


          • #9
            Jeżeli zależy Wam na naprawdę profesjonalnie wykonanych implantach udajcie się do gabinetu w Lublinie , gdzie fachowcy pomogą Wam wybrać najlepsze rozwiązanie. Przyznam, że sam robiłem tam dwa implanty i jeszcze nigdy nie czułem się tak komfortowo u dentysty.

            Komentarz


            • #10
              A ja implant robiłam w gabinecie stomatologicznym i wygląda świetnie, dokładnie tak jak reszta moich zebów. Dzieki temu nikt się nie zorientował, że to implant A taka usługa była mi bardzo potrzebna, bo wybiłam sobie na rowerze ząb... I wyglądało to fatalnie... Na szczęście implant uratował tą sytuację!

              Komentarz


              • #11
                Miałam robiony implant "dwójki" w Eurodentalu w Olsztynie. Taniej o kilka stówek niż proponowali mi w innych gibinetach. Robota wykonana profesjonalnie, super.

                Komentarz


                • #12
                  Robiłam implant w . W sumie wybrałam ich dlatego, że mam do nich blisko, gadałam też ze znajomymi, nie było negatywnych uwag. Muszę powiedzieć, że minęło już trochę czasu, a implant się świetnie trzyma, nie było też żadnych skutków ubocznych, o których często się mówi.

                  Komentarz


                  • #13
                    W Krakowie to oni są specjalistami - Klinika jest naprawdę profesjonalna, zarówno jeżeli chodzi o pracujących tam implantologów jak i wyposażenie gabinetów. Wstawienie implanta i tak jest drogie, więc warto wybrać takie miejsce, gdzie wszystko pójdzie dobrze i nie będzie później żadnych powikłań.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X