Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Strona internetowa

    Witajcie koledzy i koleżanki! moja mama ma swój gabinet od jakiegoś czasu i szukamy fajnej firmy która zrobi stronę internetową, narazie mamy na celowniku wydają się ok tylko najlepiej to jak byśmy zebrały z dwie trzy firmy i porównały oferty. Znacie jakąś firmę która tworzy takie strony?

  • #2
    No niestety, ale nie. Za dużo ich w Polsce, trzeba szukać po opinia w twoim mieście.

    Komentarz


    • #3
      Mam troche podobny problem do Twojego. Potrzebuje porady, posiadam własna firme, ktora bardzo dobrze sie rozwija. Postanowiłem zainwestowac we własna strone internetowa, gdyz pozwoli to na lepszy kontakt z klientem oraz reklame. Znalazlem oferte i według mnie jest swietna, na ich stronie widzialem genialne projekty. Co sadzicie ?

      Komentarz


      • #4
        Warto sprawdzić również w googlach po popularności wyszukiwań, które z tych portali cieszą się większą popularnością.

        Komentarz


        • #5
          Też uważam, że projektowaniem stron internetowych powinni zajmować się fachowcy. Wtedy efekt końcowy jest naprawdę świetny Mi stronę internetową projektowała firma z Warszawy, której ofertę znalazłam na . Ich poprzednie realizacje naprawdę mi się spodobały, więc mogłam mieć pewność, że i moja strona będzie nowoczesna. I się nie zawiodłam!

          Komentarz


          • #6
            Jeżeli planjujecie założyć stronę internetową, to powinniście przede wszystkim zainwestować w dobry hosting Ja polecam Hekko - przy skorzystaniu z ich oferty nawet samodzielnie mozna ząłożyć stronę, ponieważ obsługa całego panelu jet bardzo prosta i intuicyjna

            Komentarz


            • #7
              Ja korzystałem z usług gdy żona potrzebowała nowej stronki dla gabinetu
              Wyszło całkiem nieźle, więc chyba można polecić

              Komentarz


              • #8
                Strona internetowa firmy powinna być porządna, więc raczej nie zleca się tego byle komu

                Komentarz


                • #9
                  Posiadanie strony internetowej, dla firmy czy osoby prywatnej, to niekiedy przepustka do lepszego działania w sieci. Dlatego zaufaj ludziom z i zyskaj stronę już za tysiąc zł netto! To szansa na więcej - optymalizację do SEO, RODO czy serwer i domenę wraz z ceną początkową!

                  Komentarz


                  • #10
                    Pamiętaj również o wypozycjonowaniu swojej strony www.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nam w stworzeniu strony internetowej naszej firmy pomogli specjaliści z dlatego mam nadzieję, że też będziecie zadowoleni z efektów i może zdecydujecie się dodatkowo na usługę pozycjonowania co ma realny wpływ na zwiększenie ilości klientów.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja nigdy nie miałem własnej strony internetowej.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja nie mam własnej strony...

                          Komentarz


                          • #14
                            chcesz to ci zrobię

                            Komentarz


                            • #15
                              Mnie taka strona kompletnie nie jest potrzebna.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X