Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla koleżanki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Według mnie jakiś fajny strój kąpielowy mógłby być dobrą opcją Spójrzcie sobie np. na

    Komentarz


    • #17
      Dobry kosmetyk zawsze jest w cenie Może więc warto postawić na taki zakup prezentowy dla koleżanki? Na pewno wiecie jakich ona kosmetyków używa. Ja bym na pewno postawiła na kosmetyki naturalne od Teraz jest moda na takie kosmetyki i nie ma się co dziwić, są bardzo zdrowe dla naszej cery

      Komentarz


      • #18
        Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić

        Komentarz


        • #19
          Ale co Ty chcesz ze specjalistami ustalać? Zresztą kto jest specjalistom odnośnie prezentów, bo nie rozumiem Twojego posta.... Wracając jednak do tematu, to zajrzyjcie sobie na stronę . Znajdziecie tam personalizowane prezenty, które moim zdaniem są naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Kupuję już przez tą stronę naprawdę długi czas i zawsze obdarowani wydawali się być zadowoleni z otrzymanej rzeczy

          Komentarz


          • #20
            moze warto się zoriantować czego jej brakuje w tym mieszkaniu jeszcze

            Komentarz


            • #21
              A czy koleżanka robi sobie manicure hybrydowy (pytam bo wiele dziewczyn teraz robi sobie paznokcie w domu, a nie u kosmetyczki)? Jeśli tak, to może warto kupić jej z Nails Company? Ta marka ma produkty bardzo dobrej jakości, dlatego koleżanka na pewno będzie zadowolona z prezentu

              Komentarz


              • #22
                Bardzo ładne koce.

                ___

                Komentarz


                • #23
                  ja bym się ucieszyła, a czy koleżanka też to nie mam pojęcia koce ładne tak poza tym

                  Komentarz


                  • #24
                    Jeżeli Twoja koleżanka lubi mieć ładnie zrobione manicure to polecam Ci żebyś jej kupiła usługę Czarnych Paznokci zobaczysz że się dziewczyna ucieszy bardzo

                    Komentarz


                    • #25
                      Miałam jakiś czas temu podobny problem i w końcu zdecydowałam się zakupić znajomej, ale dobrej znajomej piżamę, tutaj wybrałam model który wiedziałam że się jej spodoba i prezent był finalnie trafiony.

                      Komentarz


                      • #26
                        nie lepiej kupić kosmetyki?

                        Komentarz


                        • #27
                          Również tak myślę

                          ________________________

                          Komentarz


                          • #28
                            Bardzo ładne.

                            ___

                            Komentarz


                            • #29
                              sa sliczne !

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja kupiłam koleżance na urodziny kilka poduszek ozdobnych do salonu.
                                ______
                                Ostatnio edytowany przez teresza; 22.07.2018, 00:28.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X