Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na bezsenność?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Też myślę, że jakieś ziółka uspokające może powinny pomóc. Choć to też zależy od czego to wynika. W wielu wypadakach może to być spowodowane bólem kręgosłupa czy też migrenami. Ja te bardzo często miewam. Znajomy polecił mi masaż leczniczy od Mają też specjalny masaż głowy akupresurą, który na pewno będzie świetnym rozwiązaniem. Takie zabiegi pomagają w bólu i odprężeniu swojego ciała.

    Komentarz


    • #17
      I przede wszystkim nie myśleć o tym, że koniecznie trzeba zasnąć.

      Komentarz


      • #18
        Udaj się najlepiej do lekarza i jego o to zapytaj, będzie wiedział co doradzić

        Komentarz


        • #19
          Tutaj na pewno znajdziesz szeroki wybór tabletek nasennych ale w mojej opinii to już ostateczność. Warto spróbować się wyciszyć przed spanie, posłuchać relaksującej muzyki czy nawet spróbować medytacji. Fajną opcją dla osób z problemami ze senem jest jakaś aktywność fizyczna. Jak się człowiek dobrze zmęczy to potem łatwiej zasnąć.

          Komentarz


          • #20
            Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.

            Komentarz


            • #21
              U mnie to najgorzej, jak zacznę w nocy wspominać i analizować swoje życie - wtedy już mam po spaniu.

              Komentarz


              • #22
                Zamieszczone przez razorek09 Zobacz posta
                Hej. Czy jesteście w stanie polecić coś skuteczne na bezsenność? Czy według Was któryś np. z tych produktów byłby wart uwagi
                A może bezsenność jest spowodowana stresem? Polecam kąpiele megnezową na rozluźnienie i relaks. Na można kupić proszek do kąpieli, taka forma magnezu naturalnego bardzo dobrze wchłania się przez skórę i rozluźnia mięśnie. Warto spróbować.

                Komentarz


                • #23
                  Zdaje mi się, że najlepiej byłoby zgłosić się z tym do lekarza.

                  Komentarz


                  • #24
                    Myślę, że muzyka czy radio () to najlepszy sposób na bezsenność. Mi zawsze pomaga.

                    Komentarz


                    • #25
                      Niektórzy mówią, że spacer pomaga. Do tego może aromaterapia olejkami?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X