Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotograf na wesele?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotograf na wesele?

    Szukam dobrego fotografa na wesele w Żyrardowie. Narzeczony znalazł , ale chciałam się Was najpierw zapytać, czy warto go wynajmować, dobry jest? Bo przyznam, że bardzo zależy mi na tych zdjęciach, bo to taka jedyna pamiątka z tego dnia. A po latach miło będzie powspominać.

  • #2
    Na pewno warto wynajmować. Trzeba przedtem zrobić porządną i można oddać się tańcom i sesji fotograficznej .

    Komentarz


    • #3
      NĆĄi nĂ*y dịch v᝼ tốt

      Ship hĂ*ng đúng hấn

      Komentarz


      • #4
        z tego co mi wiadomo, to wiele osób usługowców szuka na stronach internetowych. Jeśli chodzi o fotografa, to ja polecam zerknąć na stronę . To baza fotografów na terenie całej Polski, także ofert jest naprawdę dużo. Z pewnością uda wam się znaleźć kogoś, kto spełni wasze oczekiwania.

        Komentarz


        • #5
          A mój brat zastanawia się czy nie wynająć kolegi. Fotografa-amatora. Myślicie, że to dobry pomysł?

          Komentarz


          • #6
            Zawsze pytam o zdanie rodziny w tych sprawach. Często są w stanie doradzić coś dobrego.

            Komentarz


            • #7
              A nie lepiej zrobić po prostu teledysk weselny ?

              Komentarz


              • #8
                Wydaje mi się, że każdy fotograf ślubny powinien wiedzieć, , ale to mogą zweryfikować pary, które korzystały z jego usług. Musiałabyś poszukać może na jakimś forum regionalnym związanym z Twoim miastem. Tutaj to ewentualnie można zobaczyć portfolio i ocenić. Nic poza tym.

                Komentarz


                • #9
                  fotograf jest bardzo wazny, jak już uda Wam sie znaleźć dobrego fotografa, to warto potem zacząć szukać rzeczy do ozdoby sali, na przykład girlandy na stół, balony albo i nawet świece na stół takie dodatki w gruncie rzeczy tez są bardzo ważne

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki wielkie za ciekawe porady Przydadzą mi się one

                    Komentarz


                    • #11
                      Zdjęcia z wesela to najważniejsza pamiątka, więc trzeba obowiązkowo wynając dobrego fotografa. Na pewno też świetnymi pamiątkami są zdjęcia z fotobudki. Ja już mam załatwioną na moje wesele z firmy Bardzo fajna opcja, sama fotobudka prezentuje się świetnie. Jest to drewniana, recznie wykonana fotobudka

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Wiktorrr89 Zobacz posta
                        A mój brat zastanawia się czy nie wynająć kolegi. Fotografa-amatora. Myślicie, że to dobry pomysł?
                        jak dla mnie pomysł ok, jeśli ten kolega robi fajne zdjęcia. wg mnie fajnie dać możliwość znajomemu by powiększyć portfolio oraz coś zarobić, a wyjdzie na pewno taniej niż profesjonalny

                        Komentarz


                        • #13
                          a nie masz znajomego fotografa?

                          Komentarz


                          • #14
                            Nawet najlepszy fotograf nie pomoże jeżeli wybierzecie niezbyt ładną salę, dodatki i ogólnie otoczenie wesela. Starajcie się wybrać jakieś ładne sale, ale to chyba każdy tak na pewno robi. Mi spodobała się sala weselna pod Warszawą W pierwszej kolejności szukałam czegoś bliżej centrum, myślałam, że to będzie wygodniejsze. Jednak wesele w samej Warszawie to zdecydowanie nie dla mnie. Tak można mieć o wiele lepszy klimat.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ta oferta wygląda nieźle, chociaż sama nie korzystałam z usług tego fotografa Widzę, że tutaj jest opcja filmowania lustrzankami - ostatnio jest to bardzo modne.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X