Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zioła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zioła

    Witam czy znacie jakieś zioła wspomagająca odchudzanie?

  • #2
    Myślę, że najpierw warto się zastanowić co jest przyczyną tycia. Bo stosowanie ziół wspomagających odchudzanie na niewiele się zda, jeśli nie wyeliminuje się bądź nie zminimalizuje się przyczyny. Dobrym rozwiązaniem jest też suplementacja ziół celowana. Wiadomo, że kobiety w różnych okresach swojego życia potrzebują różnych składników. Warto poczytać i sprawdzić, jakie preparaty są dostępne na stronie . Uważam, że naturalne składniki są tutaj kluczową sprawą.

    Komentarz


    • #3
      Dobrze jest też posadzić u siebie w domu jakieś zioła w doniczce. Takie domowe hodowle o wiele lepiej się sprawdzają w kuchni, dodają dużo lepszego aromatu waszym potrawom. Jeżeli chodzi o takie roślinki jak i wszystko inne co niezbędne akurat nie do kuchni, ale do ogrodu to znajdziecie je w ofercie sklepu Nie ma co szukać w sklepach stacjonarnych takich rzeczy, jak wygodnie możecie złożyć zamówienie online

      Komentarz


      • #4
        Super! Do tej pory nie widziałem nawet, że są takie zioła

        Komentarz


        • #5
          Kompletnie nie jestem zaznajomiony z tym tematem... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

          Komentarz


          • #6
            Ja aktualnie piję korzeń kobylaka, bo czułam się ciągle osłabiona i anemiczna To inaczej szczaw lancetowaty, znany z dużej zawartości żelaza i witaminy C. Dużo dobrego o nim słyszałam i znalazłam go na . Cena była bardzo atrakcyjna, więc zamówiłam sobie dwa opakowania Odkąd go piję czuję się znacznie lepiej i mam więcej energii! Biegam, ćwiczę i mam siłę by o siebie dbać. Dzięki temu czuję się znacznie lepiej- no i wyglądam lepiej

            Komentarz


            • #7
              Takie zioła to chyba rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie... Zastanawiam się czy skorzystać ze strony ,oferują tam różne ekologiczne mieszanki ziołowe. Podobno mają na nasz organizm bardzo dobry wpływ, mam nadzieję że ktoś moje wątpliwości rozwieje i doradzi mi co zrobić w takiej sytuacji Będę wdzięczny za każdą informację

              Komentarz


              • #8
                Dla mnie zioła to nigdy nie jest wyjście.

                Komentarz


                • #10
                  czy ktoś z was miał kiedyś styczność z podbiałem?

                  Komentarz


                  • #11
                    Z podbiałem nie, ale ostatnio kupiłam sobie bardzo fajne naturalne i ekologiczne zioła na trzustkę. Po prostu w internecie udało mi się trafić na taką stronę jak i to właśnie u nich znalazłam zioła, które idealnie mi przypasowały. Myślałem, że na efekty takiej kuracji będę musiał poczekać dłużej niż dwa miesiace, a tutaj takie miłe zaskoczenie, że już po miesiącu poczułem się po nich znacznie lepiej.

                    Komentarz


                    • #12
                      Owszem, słyszałam o takim niezłym ziółku, które nazywa się kruszyna i powoduje chudnięcie, ale podobno jego stosowanie jest dość niebezpieczne. Z ziół to ja używam przede wszystkim takie, które można stosować jako przyprawy do różnych dań. Lubię na przykład robić mielona albo pulpeciki czy gołąbki z takiego mięsa garmażeryjnego Wtedy zawsze nie żałuję ziół. I w zależności od nastroju są to zioła prowansalskie, włoskie, greckie albo własne kompozycje z oregano, bazylii, koperku, pietruszki, tymianku i tak dalej.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X