Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Twoje Ciało

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Twoje Ciało


    Chciałabym Wam polecic pewna strone, , na ktora sie natknelam szukajac porad odnosnie wlosow. Jest ona poswiecona kobietom, ich problemom i zyciu codziennemu. Znajdziecie na niej mnostwo porad odnosnie kosmetykow, zdrowego i ekologicznego zywienia, sportu oraz wiele wiecej.

  • #2
    Tego jest teraz w internecie, że się odechciewa.

    Ostatnio edytowany przez Anastazja43; 18.05.2018, 11:43.

    Komentarz


    • #3
      ja mam inne problemy z ciałem niestety... mam straszne zmiany skórne przy łuszczycy i najbardziej relaksującą dla mnie rzeczą jest to, kiedy posmaruję się moim ukochanym balsamem do ciała cetaphil md dermoprotektor, on ładnie koi,nie swedzi mnie skóra i moje ciało jest jedwabiście gładkie.

      Komentarz


      • #4
        Oj! To nie zazdroszczę takich problemów, a mi się znowu ostatnio mi się przydarzyła niestrawność i problemy jelitowe ale zaczełam stosować jaki znam i jest już znacznie lepiej

        Komentarz


        • #5
          ja tam takich porad nie potrzebuje

          Komentarz


          • #6
            Właściwie niczego takiego nie robię z ciałem, po prostu stosuje balsam.

            Komentarz


            • #7
              Zdecydowanie nawilżenie jest najważniejsze !

              Komentarz


              • #8
                Tytuł tematu dość nieadekwatny do treści

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem warto poszukać informacji w tym temacie w Internecie. To z całą pewnością będzie skutecznym rozwiązaniem

                  Komentarz


                  • #10
                    W internecie jest wszystko więc to nie taki głupi pomysł

                    Komentarz


                    • #11
                      Z grubsza jestem tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać i nic ująć

                      Komentarz


                      • #12
                        Te dolegliwości, o których piszesz mogą świadczyć o nietolerancji pokarmowej. Nikt nigdy nie zasugerował Tobie badań w tym kierunku? Balsam tylko łagodzi objawy, a nie leczy. Warto poszukać przyczyny takich zmian skórnych. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej o testach diagnozujących nietolerancje pokarmowe.

                        Komentarz


                        • #13
                          Moja żona niedawno odkryła kosmetyki na Allegro- . Mają tam bardzo duży wybór. Ona testuje teraz żele na bazie aloesu i jest zachwycona. Stosuje je do ciała i do włosów. Biologicznie aktywne składniki zawarte w żelu wnikają głęboko w strukturę skóry, przywracając jej jędrność i odpowiednie nawilżenie na długi czas.I muszę przyznać, że wygląda pięknie. A ciągle narzekała na to, że ma suchą skórę.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X