Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla brata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Może coś z elektroniki? Takie prezenty zawsze są potrzebne, praktyczne. Możecie postawić na tablet, komórkę, albo nawet na coś mniejszego jak power bank. Wszystko to znajdziecie na stronie sklepu z elektroniką również bardzo fajnym pomysłem może być etui na telefon

    Komentarz


    • #17
      Internet może być ciekawym i kreatywnym źródłem wiedzy. Możesz spróbować poszukać czegoś poprzez wyszukiwarkę.

      Komentarz


      • #18
        w sieci pełno propozycja, ale dla brata warto pooglądac jakieś ładne zegarki na pewno się ucieszy z takiego prezenty i co najwazniejsze, bedzie mu bardzo długo słuzył i bedzie to ogromna pamiątka dla niego

        Komentarz


        • #19
          Skoro trenuje piłkę nożną, to pewnie bóle mięśni i skurcze czasami go spotykają. Więc może warto by było sprezentować mu taki spray ? Stosowanie miejscowe i szybkie efekty. Dla sportowca to super rzecz.

          Komentarz


          • #20
            Moim zdaniem to dobry pomysł dla kogoś kto interesuje się piłką nożną

            Komentarz


            • #21
              Skarpety to dobry pomysł, ale moim zdaniem raczej dodatek do prezentu

              Komentarz


              • #22
                Ubranie dla brata to bardzo dobry i szlachetny pomysł, jednak w zastępstwie skarpetek myślę, iż powinieneś wybrać chociażby z tego względu, że markowe getry i tak pewnie dostanie od klubu, skoro jak twierdzisz tym własnie się zajmuje.

                Komentarz


                • #23
                  Ja bym szła w stronę zainteresowań brata

                  Komentarz


                  • #24
                    Zgadzam się zainteresowania to świetne pole do manewru na prezent. Chyba, że Twój brat lubi zegarki to znajdź mu jakiś fajny model, który sprawdzi się zarówno do koszuli jak i na co dzień.

                    Komentarz


                    • #25
                      Etui na smartfona.

                      Komentarz


                      • #26
                        Raczej powinniście postawić na coś drobniejszego. Nie musicie kupować drogich rzeczy, no chyba ze zdecydujecie sie na jakąś rodzinną zrzutkę na prezent. Ja zamówiłam na stronce karykaturę dla brata, którą sobie powiesił w biurze, też spoko opcja

                        Komentarz


                        • #27
                          Poszukajcie info o tym w Internecie. To najlepsze możliwe rozwiązanie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Znakomicie, dzięki wielkie za porady! Z całą pewnością mi się przydadzą

                            Komentarz


                            • #29
                              Jeżeli Twój brat ma takie zainteresowania, to myślę, że prezent mu się spodoba. Mojemu to na pewno spodobałaby się jako prezent jakaś , wiertarka, piła łańcuchowa albo coś w podobnym stylu. Każdy facet ma jakieś hobby. Lepsze takie jak piłka nożna (aktywnie), majsterkowanie, naprawianie samochodów niż gry komputerowe. To dopiero jest zmora.

                              Komentarz


                              • #30
                                Mój brat jest kibicem Barcelony, na ostatnie urodziny dostał ode mnie koszulkę Barcelony

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X