Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc przy biznesie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Na pewno sporą pomocą mogą się okazać dla was i dla waszych firm nowoczesne rozwiązania od firmy Ich systemy klasy ERP, czy też CRMy to podstawa funkcjonowania wielu firm. Równiez proponują oni kompletne oprogramowania dla przedsiębiorstw i wiele ciekawych rozwiązań IT

    Komentarz


    • #62
      W zależności od tego jakiej pomocy potrzebujemy zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy zajmują się w zasadzie każdym tematem dotyczącym firm od pomocy w pozyskaniu kapitału potrzebnego na rozwój firmy poprzez wprowadzeniu papierów wartościowych na rynek a kończąc na fuzjach i sprzedaży firmy. Z nimi każdy problem wydaje się mniejszy i możliwy do usunięcia.

      Komentarz


      • #63
        Prowadząc firmę na pewno będziesz musiał skorzystać z usług radcy prawnego - czy to przy umowach czy przy pisaniu regulaminów. Mogę polecić Ci b ja jestem zadowolona ze współpracy z nimi.

        Komentarz


        • #64
          Być może odpowiedni dostawca będzie już swietną pomocą dla waszych biznesów. Wszystko zależy w jakim sektorze macie swoje firmy. Zobaczcie co proponuje wam grupa Boryszew Jest to dostawca materiałów i produktów głównie do branży motoryzacyjnej, ale i również budowlanej, elektrotechnicznej i innych

          Komentarz


          • #65
            Na pewno też wasz biznes może skorzystać na wdrożeniu praktycznych rozwiązań informatycznych. Systemy od pomogą na pewno nie jednej firmie i to nawet tej najmniejszej. Możecie u nich skorzystać choć od sprawnego CRMu do codziennej obsługi klienta

            Komentarz


            • #66
              Na pewno żaden biznes nie obejdzie się bez reklamy, warto zainwestować w porządne bannery, kampanie internetowe i promocyjne.

              Komentarz


              • #67
                Jasne, że tak. Również na pewno trzeba mieć prowadząc firmę drukowane na bieżąco ulotki, plakaty, wizytówki itp. Dlatego też warto znaleźć odpowiednią drukarnię, u mnie najlepiej sprawdzały się drukarnie internetowe, a konkretnie to W takich miejscach można liczyć na pewno na duży zakres usług druku, a i wydaje mi się, że o wiele lepsze ceny niż drukarnie na miejscu

                Komentarz


                • #68
                  Własny biznes to naprawdę świetna sprawa, ale dobrze że myślisz też o "pomocy", czy jak to można też nazwać- korzystania z usług zewnętrznych firm. Niestety z doświadczenia Ci powiem, że nie da się wszystkiego robić samemu. Ja również mam swoje biuro rachunkowe, ale przede wszystkim największą i najlepszą współpracę prowadzę z . Jest to firma zajmująca się transportem i spedycją, a jako że prowadzę dużą, międzynarodową firmę, to naprawdę cenię sobie ich fachowość oraz profesjonalizm

                  Komentarz


                  • #69
                    Zależy o jaką pomoc chodzi, bo pewnie w każdym przypadku o co innego jednak. Trzeba wszelkie rozwiązania dostosować do swoich potrzeb. Gdyby ktoś się zastanawiał, w jaki sposób tworzy się regulamin ZFŚS to warto przeczytać: żeby wiedzieć co się w tym je i jak to działa.

                    Komentarz


                    • #70
                      A ja planuje niedługo zamówić sobie jakieś nowe, fajne ciuchy przez internet. No i wpadłem na pomysł, że może będzie miał coś fajnego do zaoferowania na swojej stronie internetowej... A co wy o tym myślicie, czy to dobry pomysł ?

                      Komentarz


                      • #71
                        A może warto by było w takiej sytuacji pomyśleć o zatrudnieniu większej ilości pracowników... ? To normalne przecież jest na pewnym etapie prowadzenia biznesu. Na stronie można dodać ogłoszenie wtedy, odnośnie tego że poszukuje się pracowników. Według mnie, jest to najbardziej opłacalna opcja, z której sam jako pracodawca bardzo często korzystam.

                        Komentarz


                        • #72
                          Wydaje mi się, że zatrudnienie biura rachunkowego to może być dobry pomysł

                          Komentarz


                          • #73
                            Mi się wydaje, że warto taki temat zostawić zawodowcom... Jest to najlepsza możliwa metoda

                            Komentarz


                            • #74
                              Przy różnych biznesach mozecie liczyć na różne formy pomocy. Najlepiej to wy powinniście wiedzieć co można usprawnić w waszej firmie i jak to zrobić. Ja mogę polecić coś gdy waszą firmą jest nieruchomość mieszkaniowa. Własne osiedle, kamienica to spore wyzwanie, jednak korzysta się w takich sytuacjach z pomocy firm zewnętrznych jak np. Zajmują się oni kompleksowym zarządzaniem i administracją takich właśnie inwestycji.

                              Komentarz


                              • #75
                                Przy biznesie to na pewno przyda Ci się taki poradnik leasingowy jak na stronie ,myślę że na pewno będziesz z niego korzystał w firmie, bo nie znam osoby która nie używa tej formy finansowania. Mam nadzieję, że ten wpis jak i stronka pomoże Wam, bo ja też swego czasu nie wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi, a artykuł wszystko mi wyjaśnił

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X