Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja wnętrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Ja zazwyczaj zaglądam na blogi internetowe sklepów sprzedających elementy wystroju wnętrz. Jeśli już jesteśmy przy dywanach, to ja ostatnio kupiłam dywan pleciony w sklepie Pufadesign.pl. Możecie sprawdzić sobie ich ofertę dywanów tutaj: , ale mają jeszcze sofy, dodatki do domu.. - warto tam robić zakupy

    Komentarz


    • #47
      Jeśli szukacie fajnej firmy zajmującej się przygotowywanie dekoracji na imprezy okolicznościowe jak wesela czy też komunie to polecam wam odwiedzić tę stronkę:

      Komentarz


      • #48
        Wiecie co, mam coś ciekawego dla wszystkich osób, które są zainteresowane aranżacją wnętrz. Zobaczcie sobie po prostu na stronę , bo mają tam najlepsze obrazy ścienne, nigdzie nie kupicie lepszych. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że za pomocą takiego obrazu ściennego można w bardzo łatwy sposób odmienić aranżowane przez nas wnętrze. Wiem o czym mówię, bo sama w ten sposób zmieniłam wygląd mojej kuchni, właśnie za pomocą kilku (konkretnie trzech) obrazów ściennych

        Komentarz


        • #49
          A jak w ogóle podchodzicie do oświetlenia w domu? Stawiacie tylko na funkcjonalność, czy też na ich wygląd? W moim salonie potrzebna była , bo jakoś tak ciemnawo było, ale też nie chciałam wydawać na nią sporej kwoty... Na lampywdomu.pl znalazłam lampę za niecałe 300 zł i w dodatku prezentuje się bardzo fajnie. Jednak można jeszcze znaleźć sklepy z produktami w rozsądnych cenach

          Komentarz


          • #50
            Jako mało kreatywna osoba, aranżacja jest dla mnie trudnym zagadnieniem. Często doradzam się w tej sprawie u projektanta wnętrz.

            Komentarz


            • #51
              Ja uwielbiam sama ozdabiając swoje mieszkanie, nawet stroiki robię praktycznie z tego co mam pod ręką.

              Komentarz


              • #52
                Same meble to za mało trochę za mało. Musicie zadbać również o dodatki dekoracyjne. Bardzo istotnym elementem są również sprzety AGD, w szczególności jezeli chodzi o kuchnie. Jeżeli planujecie wymiane agd kuchennego zajrzyjcie na stronkę Proponują niezbędne przedmioty do kuchni cukiernika

                Komentarz


                • #53
                  a jak wnętrza to może się przydać - polecam sprawdzić jak ktoś szuka. A co do wnętrz to ja lubie klimaty skandynawskie, czyli jasne kolory i naturalne materiały, wnętrza urządzone prosto i funkcjonalnie.
                  Ostatnio edytowany przez pawloo; 22.02.2018, 12:49.

                  Komentarz


                  • #54
                    Jesli bedziecie robic remont zajrzyjcie sobie na stronkę Tam znalazłem ciekawe inspiracje na zaaranżowanie łazienki. Głównie chce w szkle ją urządzić, na pewno postawie też na bardzo dużo lustro łazienkowe. Mam bardzo małe pomieszczenie bo niecałe 3m2 więc moja łazienka musi być perfekcyjnie zaplanowana

                    Komentarz


                    • #55
                      Rzeczywiście bardzo fajna stronka.

                      ___________________________

                      Komentarz


                      • #56
                        Ja nie zajmuje się aranżacją wnętrz

                        Komentarz


                        • #57
                          Ostatnio jak sobie tak przeglądałam internet to udało mi się trafić na bardzo fajną stronę z kluczami nasadowymi, mowię tutaj konkretnie o . Muszę wam przyznać, że mają naprawdę bardzo ciekawą ofertę, opłaca się

                          Komentarz


                          • #58
                            Niedawno miałam okazję aranżować wnętrze restauracji prowadzonej przez moją przyjaciółkę, która poprosiła mnie o pomoc związaną z aranżacją. No i jak możecie się domyślić, postanowiłam postawić na sprawdzone meblem które kupiłyśmy na stronie . Niejeden z was będzie na pewno chciał zapytać, dlaczego akurat zdecydowałam się na ten sklep, po prostu Dominova ma najbogatszy asortyment i gwarantują wysoką jakość.

                            Komentarz


                            • #59
                              W aranżacji wnętrz dobrze sprawdza się marmur. Tylko żeby zachować go długo w dobrym stanie, trzeba go odpowiednio impregnować. Tutaj dowiecie się, w jaki sposób to robić.

                              Komentarz


                              • #60
                                Do zaaranżowania każdego wnętrza nie potrzeba zbyt wiele. Ja szukam zawsze inspiracji na blogach, często też przeglądam oferty firm z meblami. Na stronce znalazłam bardzo fajne propozycje mebli i produktów łazienkowych. Na pewno na ścianie zamontuje mozaiki szklane. Mega podobają mi się takie nowoczesne propozycje aranżacyjne

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X