[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Wszystko o zdrowiu i dietach
Znalazłam ostatnio bardzo fajną stronkę, na której można poczytać o zdrowiu, dietach, zdrowym odżywianiu, fitnessie i wielu innych ciekawych rzeczach: https://poradyfit.pl/ . Są tam również ciekawe przepisy na lekkie i zdrowe dania.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
O, to będę musiał zajrzeć, bo moje zdrowie ostatnio coś szwankuje.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja polecam ten portal Sciezka zdrowia . Na ścieżce jest sporo fajnych artykułów i live chat z dietetykiem. Super sprawa.
Odpowiedź z Cytatem

Ostatnio edytowane przez Kania Piotr ; 10-11-2017 o 20:56
Junior Member

Domyślnie
Jeżeli wasze zdrowie szwankuje to trzeba jak najszybciej udać się do lekarza, nie ma nawet co czekać. Klinika Krajmed Oferuje szeroką gamę możliwości. Lekarz pierwszego kontaktu w przypadku zauważenia czegoś niepokojącego może odesłać nas do specjalisty. W przypadku choroby taka szybka ingerencja jest niezbędna. Polecam zatroszczyć się o zdrowie. Mamy je tylko jedno.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja znam fajny lekki i dietetyczny przepis. A jest to sałatka z piersi kurczaka http://zagrodowy.pl/przepisy/salatka...m-sosem-curry/ Uwielbiam ją i chętnie przyrządzam na różne okazje. Gościom też zawsze smakuje, więc dzielę się przy okazji z wami.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Student
Domyślnie Re:
Polecam poszukać zajęć lub trenera personalnego na Zdrowie i Uroda . W najbliższej okolicy znajdziesz kogoś kto się na tym zna...
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ciekawe porady w w tym temacie możecie też znaleźć na przykład na http://www.med-online.pl/jak-oczysci...oda-z-cytryna/ stronie poświęconej poradom medycznym. Wiele domowych syropów czy maści można zrobić z prostych składników, które można znaleźć w niemalże każdej kuchni.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Szukając dla siebie diety najlepiej pójść do specjalisty, który dobierze menu.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Super Dzięki wielkie za sprawdzone informacje Jestem pewien, że mi się one przydadzą
Odpowiedź z Cytatem
Ważne są nie ramy, ale to, co się w nich znajduje.
Junior Member

Domyślnie
Jeżeli chodzi o zdrowie i dietę to polecam zapoznać się z tematem antybiotyków bo przy diecie opartej na drobiu i kupując drób bez antybiotyków Mięso z chowu bez antybiotyków | Farmio SA zdecydowanie bardziej dbamy o swoje zdrowie niż jedząc inne rzeczy. Wiadomo nie od dziś że do sprzedaży dopuszczalny jest dób który może zawierać szczątkowe ilości antybiotyków albo jakieś resztki ich rozkładu co może skutkować różnego rodzaju alergie.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0