[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie Sklep z ciuchami
Moja siostra chce taki otworzyć. Szuka więc dobrego dostawcy, który miałby ubrania codzienne, damskie i męskie. Może ktoś zna i mógłby kogoś polecić?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Niech poszuka hurtowni odzieżowej. Z tego, co wiem, to http://www.openwear.pl jest dość popularna i wiele osób tam zamawia. Kupowałem kiedyś ich rzeczy, to muszę przyznać, że są bardzo ładne i dobrze wykonane,. Może nie są to ciuchy topowych projektantów, ale kto się tak naprawdę w takie ubiera?
Dla mnie nie liczą się metki, ale jakość ubrań, a tę mają bardzo wysoką
Więc polecam, niech siostra zajrzy na ich stronę i sprawdzi, czy jej asortyment odpowiada, może akurat..
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja ciągle przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu tych najlepszych ciuchów
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Inne
Domyślnie
Fajne marki takich codziennych ciuchów są np w sklepie UnHuman.pl, marek jest ta sporo w tym kilka niszowych np z USA z naprawdę fajnymi ciuchami.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Takich sklepów, w których można znaleźć fajne rzeczy, jest naprawdę sporo. Mnie ostatnio przypadły do gustu grube swetry opisane na domodi. Jest jeszcze trochę zimno, więc pewnie sobie kupię jakiś
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jest zimno, ale już nie długo powinno być cieplutko.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie jeansy sklep
A jeszcze dorzucam adres do sklepu z niedrogimi jeansami https://fabrykajeansow.pl/ jak jest promocja to ceny niższe niż w sieciówkach, a jakość całkiem fajna.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja akurat mam opory przed kupowaniem spodnie w internecie. Rzadko kiedy potrafię trafić z rozmiarem.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Student
Domyślnie
Moja koleżanka sprowadza ciuchy markowe z Anglii z źle opisanymi rozmiarami. Sama potem to mierzy sprawdza jaki to rozmiar i opisuj dokładnie. Paczek to jej tyle schodzi na allegro że nie ma czasu na kawę wyjść
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Dawniej ludzie często to robili. Ja jednak nie kupiłabym takich ubrań.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0