[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Cięzki wybór powiem szczerze. Samochody używane mają o wiele niższa cene ale za to są mniej pewne. Ja jakbym mieszkala w wielkim miescie to chyba balabym sie kupic nowe auto, nie moglabym spac nie myslac o tym czy ktos go nie zarysuje a nie daj Boze ukradnie. Polecam wam salon http://www.ursyncar.pl/ , tam mozecie znalezc bardzo fajne fordy nowe jak i uzywane
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Bardzo dobree opinie o serwisie Bawaria Motors z Gdańska słyszałem ..
Prowadzą sprzedaż w bardzo dobrych cenach samochodów w dobrym stanie i potrafią naprawdę dobrze doradzić. Zastanawiałem się też nad leasingiem u nich.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Zastanwiam się nad nowym bmw x3
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Może to i dobry wybór, warto jeszcze dobrać do tego auta zestaw Optima, zrobisz to na tej stronie Dobierz system do auta - OPTIMA ALEX i możesz iść potem z tym wydrukiem do wybranego warsztatu gdzie taki zestaw Ci zamontują
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Używane są dużo tańsze od nowych. Nie wiem kogo stać na samochody z salonu - mi zwyczajnie szkoda kasy.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja mam bardzo podobne podejście.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja osobiście wolała bym nowe auto, które jest bezpieczniejsze, wygodniejsze i ładniejsze, niż stare wyeksploatowane auta. U nich widziałam ciekawe auta https://autoidea.mazda-dealer.pl/modele dlatego zastanawiam się nad jakimś nowym autem.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Może to kwestia przyzwyczajenia ale zawsze kupuję używane, wolę zaoszczędzić a jak się kupi coś w dobrym stanie to potem i tak jeździ latami :0.

Domyślnie
Nie opłaca się w dzisiejszych czasach kupować nowego auta.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jeśli szukacie świetnej jakości samochodu to moim zdaniem najlepiej zdecydować się na samochód używany żeby nie przepłacać. Ostatnio też byłem na kupnie i sprawdziłem ofertę komisu samochodowego w Warszawie,samochody z gwarancją to godny polecenia wybór używanych samochodów które są jak nowe. Na każde auto dają pełną gwarancję, zapewniają pomoc w wyborze samochodu, jeden z najlepszych komisów samochodowych z jakimi się spotkałem !
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0