[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Praca
Witam. Chciał bym w wakacje dorobić przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech? Do tej pory znalazłem Pro-Senior | Praca Niemcy, opieka osób starszych w Niemczech Czytałem, że szybko znajdują pracę i są uczciwi.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Nie rozumiem, w czym problem? Jak wytłumaczysz, spróbuję Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytatem
Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.
Senior Member

Domyślnie
Z tymi wyjazdami za granice to z jednej strony fajna sprawa, a z drugiej trzeba bardzo uważać, by nie okazało się, że zajęcie kompletnie się nie nadaje, albo warunki kiepskie.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
hmmm nic nie słyszałam o tej agencji, ale mój brat jak raz pojechał za granicę przez agencję to ambasada w Anglii musiała mu finansować powrót, bo nic tam na niego nie czekało.
a agencja zniknęła z miasta, prowizje pobrała of course
ja polecam stronę spawanie światłowodów
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Najlepiej znaleźć jakąś sprawdzoną agencję

witryny internetowe gdynia
bazy danych
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja bym nie chciała takiej pracy, zresztą wolę pracować w Polsce, tu jest moje miejsce. Słyszeliście o ostatnich mianach jakie wprowadzono w zakresie prawa pracy? Chodzi mi oczywiście o umowę zlecenie 2017 i wprowadzenie minimalnych stawek godzinowych, które rząd przeforsował pod koniec zeszłego roku. Jak sądzę powinno to być z korzyścią dla pracowników, choć pewnie wszystko się okaże.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Ma portalach rekrutacyjnych jest wiele ogłoszeń o taką http://praca.gratka.pl/oferta/opiekunka-osob-starszych-3650881.html?pg
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Najważniejsze to sprawdzić wcześniej agencję.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Dokładnie, bo może się okazać, że to jest oszustwo.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Bardzo fajnie dorobić możesz sobie również pracują przez internet. Jeżeli wkręcisz się przez wakacje to na pewno potraktujesz to już jako jedno ze stałych źródeł dochodu i cieżko Ci bedzie z tego zrezygnować Polecam zapoznać się w tym temacie ze stroną MyLead.pl i z pojęciem program partnerski, to własnie na programach partnerskich można bardzo dobrze sobie zarobić.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0