[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie Odzież robocza
Witam, potrzebuje pilnie kupić fartuch ale nie bardzo wiem gdzie można taki dostać, chodzi o fartuch do laboratorium. Chyba powinnam szukać sklepu, który ma w swojej ofercie odzież roboczą prawda? Będę wdzięczna jeśli ktoś mi podpowie, bo tak jak napisałam sprawa jest pilna.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja się w ogóle na tym nie znam.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Jeśli szukasz odzieży firmowej wysokiej jakości to zajrzyj koniecznie na dreamtex.pl mają bogaty wybór kolorów i modeli. My u nich zamawiamy od lat.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jeśli chodzi o solidną, jakościową odzież roboczą, polecam sklep internetowy Roboczo.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Jeżeli chodzi o odzież roboczą, możemy ją dzisiaj znaleźć tak naprawdę w bardzo wielu sklepach. Oczywiście w każdym zakładzie pracy podstawą są odpowiednie buty. Bardzo duży ich wybór znajdziemy w http://www.narzedziak24.pl/ochrona-b...y-robocze.html . Mamy tutaj możliwość zakupu obuwia zarówno typowo letniego, jak i zimowego, a przy tym rozmiarówka jest bardzo szeroka.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
W sklepach online na pewno można znaleźć mnóstwo takiej odzieży, trzeba tylko dobrze trafić.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Dokładnie, tylko w sklepach online nie przymierzysz jej.

Status: Inne
Domyślnie odzież odblaskowa
W niektórych firmach pracownicy muszą mieć też kamizelki odblaskowe, głównie w niektórych firmach budowlanych czy transportowych. Tego rodzaju kamizelki z własnymi nadrukami możecie zamówić na przykład tutaj.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0