[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Inne
Domyślnie Nie wiesz w co zapakować prezent?
Kupiłeś żonie biżuterię ale nie masz jeszcze idealnego opakowania aby całość wyglądała gustownie i elegancko? Co powiesz na nasze pudełeczka ozdobne dostępne na AKCESORIA | Pudełka ozdobne | Bransoletki srebrne, sklep internetowy z biżuterią - VIADEM.PL,
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Ja się zastanawiam, w co powinna być zapakowana narzuta zielona 220x240, którą chcę dać komuś w prezencie. Może być w torebce?
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Jak znajdziesz taką, do której się zmieści, to z pewnością torebka się sprawdzi. Chociaż ja bym postawiła oraz razu na papier do pakowania.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Witam dokładnie papier jest ok jednak do narzuty powinieneś dostać opakowanie które nie ma dużych wymiarów i na pewno się w cos zmieści
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
korzystacie z punktów w supermarketach gdzie pakują profesjonalnie prezenty czy wolicie robić to sami?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jak kupujesz w dobrym sklepie to pakują prezenty jak sephora czy Douglas
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
W papier śniadaniowy
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Po co ta złośliwość? Z prezentami czasami jest tak, że cieszy samo to, jak są zapakowane.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
E, przesada. Przecież ten papier i tak się zedrze (i to nieraz brutalnie, żeby jak najszybciej sprawdzić, co jest w środku) i następnego dnia nikt już nie będzie pamiętał, w co to było zapakowane.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Ja akurat ostatnio kupiłam voucher na jazdę tym autemhttp://motoprezent.pl/auta/nissan-gtr-550km/ . Powiem Wam był tak ładnie zapakowany, ze nic a nic nie musiałam ozdabiać. Zawsze staram się wybierać takie prezenty, voucherowe, ładnie zapakowane i wiele możliwosci.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0