[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Meble do salonu fryzjerskiego
Problemy z zębami imają się także fryzjerów, wiec może znajdzie się tu ktoś, kto będzie mógł mi pomóc i doradzić
Otóż, odkupiłam salon fryzjerski. Salon nie był remontowany przez wiele lat, sprzęt też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam za nieduże pieniądze ze względu na dobrą lokalizację. Chciałabym zrobić remont i kupić nowy sprzęt. Buszowałam trochę po sieci i na Lapuella znalazłam świetne, nowoczesne fotele fryzjerskie z Ayala, zupełne przeciwieństwo tego co obecnie stoi w salonie Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą, może ktoś z Was posiada ich sprzęt i mógłby szepnąć słówko.
Z góry dziękuję
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Witam musisz wybrać co ci sie podoba i na co cię stać
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Jestem tego samego zdania co poprzednik. Zaplanuj sobie co będzie ci niezbędne i poszukaj odpowiedniego sprzętu. Opinii najlepiej szukaj na forach branżowych. Z mojej strony mogę ci powiedzieć, że dobrze w takich gabinetach sprawdzają się systemy przesuwne http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drewno-i-drewnopodobne/panele-podlogowe.html . Pomyśl o ich zamontowaniu
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie Do salonu fryzjerskiego
Moim zdaniem w każdym salonie fryzjerskim nie może zabraknąć takich mebli, jak lady recepcyjne . Dzisiaj klienci zwracają uwagę na to, w jaki sposób są obsługiwani, a taki element wystroju na pewno sprawi, że salon jako taki będzie wyglądał bardzo elegancko.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Witam ja polecam skorzystać z tej firmy JFM Furniture - doskonałe meble na wymiar mają bardzo duże doświadczenie z meblami nie tylko do salonu fryzjerskiego, ale i do biura czy do domu.
Odpowiedź z Cytatem
zapraszamy na kursy http://kursyecs.edu.pl
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał lentilka Zobacz post
Problemy z zębami imają się także fryzjerów, wiec może znajdzie się tu ktoś, kto będzie mógł mi pomóc i doradzić
Otóż, odkupiłam salon fryzjerski. Salon nie był remontowany przez wiele lat, sprzęt też pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam za nieduże pieniądze ze względu na dobrą lokalizację. Chciałabym zrobić remont i kupić nowy sprzęt. Buszowałam trochę po sieci i na Lapuella znalazłam świetne. Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą, może ktoś z Was posiada ich sprzęt i mógłby szepnąć słówko.
Z góry dziękuję
Trzeba pochodzić po innych salonach fryzjerskich i zobaczyć jak pięknie można umeblować gabinet kosmetyczny. Ja chodzę na zmianę fryzury na salon fryzjerski Wrocław i zawsze wychodzę zadowolona, nie tylko z powodu ładnego wyglądu saloonu, ale też z fryzury.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Tutaj: www.poltechnika.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji dot. mebli fryzjerskich oraz rady, jak kupić je w niskich cenach.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Nietypowe fryzury męskie też robią w tym wrocławskim salonie? Mój facet się uparł na dosyć fajne uczesanie, jakie znalazł tutaj: Fryzury męskie .
Tylko nie jestem pewna czy tam je wykonają.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Najlepiej jest zaglądać na strony internetowe hurtowni fryzjerskich. Tam są często także poradniki, opisy i komentarze o firmach, może coś znajdziesz.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ciekawe opcje dajecie, dzięki za porady !
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0