[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Kurs języka angielskiego
Szukacie dla siebie lub swoich dzieci skutecznych kursów języka angielskiego ? Jeśli TAK ! To koniecznie zapoznajcie się z jedną z najlepszych ofert w Polsce w tym zakresie, mowa tutaj o Empik School która oferuje profesjonalny kurs angielskiego, polish for foreginers możliwość nauki przez internet, oni was nauczą w szybkim tempie posługiwać się tym językiem !
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Najlepsze są takie kursy. Więcej się na nich można nauczyć.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja mogę polecić ciekawą metodę do nauki angielskiego dla dzieci, a mianowicie Teddy Eddie . To taka nauka angielskiego w formie zabawy.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Moim zdaniem bardzo dobrze uczą języka angielskiego na kursie w Lincolnie Kurs Angielskiego Cambridge English Exams (FCE, CAE, CPE) . Sama rozpoczynałam tutaj swój kurs i całą przygodę z językiem angielskim . Świetne nauczanie bo skuteczniejszymi metodami
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Warto korzystać z kursów językowych i w ogóle się w tym kierunku doszkalać, to zawsze przynosi profity
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Myślicie, że taki kurs jest wystarczający? Szczególnie jeżeli chodzi o kogoś kto jeszcze nie miał styczności za bardzo z językiem? Ja chciałabym się coś podszkolić przynajmniej z podstaw angielskiego. Znajoma polecała mi szkołe językową Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ podobno mają świetnych prowadzących i nie wiem na co własnie się zdecydować
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Według mnie nie ma nic lepszego do nauki jak wyjazd za granicę.

Domyślnie
Cytat:
Napisał badderr Zobacz post
Szukacie dla siebie lub swoich dzieci skutecznych kurs�w j�zyka angielskiego ? Je�li TAK ! To koniecznie zapoznajcie si� z jedn� z najlepszych ofert w Polsce w tym zakresie, mowa tutaj o Empik School kt�ra oferuje profesjonalny kurs angielskiego, polish for foreginers mo�liwo�� nauki przez internet, oni was naucz� w szybkim tempie pos�ugiwa� si� tym j�zykiem !
Lưu lại tối về tìm hiểu mới được
Odpowiedź z Cytatem
Book vietnam cycling tours, vietnam tours, vietnam package tours at Easy Indochina Travel

SEO by vBSEO 3.6.0