[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie Jakie gadżety reklamowe możecie polecić
Witam. Tak się zastanawiam jakie prezenty można byłoby dać uczestnikom konferencji naukowej. Może macie jakieś pomysły?
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Gosi czy szukałaś może pomysłów w sieci? Masz bardzo wiele katalogów, w których możesz sobie poszperać w poszukiwaniu inspiracji. Na przykład to miejsce:
Gadżety Reklamowe (Kubki, Smycze, Długopisy itp) - Poznań - OpenGift.pl - w katalogu znajduje się ponad 4000 różnych gadżetów reklamowych.
Ze swojej strony proponuję odejść od oklepanych długopisów czy smyczy na rzecz czegoś bardziej oryginalnego: mini latarek czy też pendrivów.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja wybrałabym długopisy i notatniki.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do TomaszB
Wink
Smycze, długopisy i inne. Ale wydaje mi się, że potęga marketingu jest teraz internet i np. funpage na facebooku. Przychodnia, w której leczę ( Panoramica ) swoje ząbki też ma taki funpage i dzięki temu nie zapominam o wizytach
Odpowiedź z Cytatem
`(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.`
Junior Member

Domyślnie
Uważam ze breloki reklamowe są ciekawe Breloki reklamowe, hotelowe i akrylowe, grawerowanie laserowe - Wisplast
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Na konferencji warto rozdać uczestnikom teczkę, jakiś notes, długopis. Ostatnio można też spotkać pendriive
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Właściwie to możesz w promocji wykorzystać praktycznie wszyatko co jest pod ręką. Możesz zamówić np. piłeczki antystresowe kostki magnetyczne do układania. Z innych gadżetów mogą być nawet tblice rejestracyjne z danymi twojej firmy Ramki na tablice rejestracyjne, ramki do tablic rejestracyjnych |
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Rzeczywiście, to też są bardzo fajne pomysły
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Ja kiedyś na takiej konferencji na międzynarodowych targach poznańskich przygotowałem prezent dla wszystkich uczestników w postaci pióra wiecznego (zamawiałem na Produkty reklamowe - parasole, kubki, gadżety firmowe GrupaLAVA). Wydaje mi się, że to był dobry pomysł – szczególnie na konferencję naukową.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Teczka, notesik, długopis, pendrive
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0