[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Interesuje mnie zakup zestawu komputerowego do gier - komplet z monitorem, słuchawkami, myszką i klawiaturą. Podoba mi się koncepcja http://forgamers.ithardware.pl gdzie mogę dowolnie wybrać komponenty które mnie interesują, zostawić domyślne lub dokupić coś o lepszych parametrach. Korzystał ktoś z ich usług?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
ja zawsze sama sobie kompletowałam komputer i jestem z tego zadowolona, bo nikt lepiej ode mnie nie wie czego mi tak naprawdę potrzeba
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Nalepiej jest zainwestować w laptopa:
jest o wiele wygodniejszy od stacjonarnego komputera
bardziej mobilny
a obecnie ceny podzespołów tak spadły że można sobie kupić naprawdę fajny sprzęcik w dobrej cenie

Polecam zajrzeć sobie również tutaj
Eurobajt.pl

Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiedni laptop.
Odpowiedź z Cytatem
Inteligentny człowiek, będąc w obcym mieszkaniu, powinien najpierw obejrzeć książki, a potem dopiero resztę.
Junior Member

Domyślnie
Jak szukacie takiego sprzętu za około 3 tys to polecam zerknąć na tego Asusa - https://www.morele.net/wiadomosc/lap...recenzja/4690/ Możecie sobie dokładnie poczytać jego parametry, recenzje na jego temat itd. Moim zdaniem sprzęt do takiej pracy biurowej jak znalazł.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Decyzja ostateczna należy do Was. Moim zdaniem na pewno powinien być to laptop bo żyjemy w czasach przenośnych komputerów. Z mojego punktu widzenia bardzo dobrą opcją będzie notebook HP. My w pracy od lat pracujemy na HP i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego sprzętu. Tym bardziej, że oferty dla firm są bardzo korzystne.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie Komputer
Najlepiej samemu sobie poskładać z różnych części - efekt lepszy niż te gotowe ze sklepu
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
A ja uważam, że gotowy komputer jest bardziej wygodny, zwłaszcza dla laika.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A słyszeliście może, że tutaj można zakupić komputery używane ? Podobno to dość opłacalna sprawa, bo komputery te są jak nowe - odnowione i na gwarancji. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy i informacji
Odpowiedź z Cytatem
Ludzie dzielą się na realnie przeciętnych i nierealnie przeciętnych.
Junior Member

Domyślnie
jeśli nie ma granic cenowych, najlepiej wybrać najlepszy
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0