[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Senior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Normalna miękka szczoteczka i pasta ajona. Elektrycznej nigdy nie używaliśmy, bo też nigdy nie było ku temu powodów. W tym momencie moje zęby są w naprawdę doskonałej kondycji. A wszystko totalnymi podstawami.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie Jaką szczoteczkę elektrycznhą wybrać?
Mycie zębów 3 razy dziennie jest dla mnie optymalne. Co do szczoteczki to ja ostatnio używam Philips Sonicare Easy Clean i bardzo ją sobie chwalę. Dokładnie czyści zęby i nie podrażnia dziąseł. Ma też właściwości wybielające i funkcję kontroli czasu mycia zębów. Kupiłam ją tutaj: http://www.okazje.info.pl/ceny/phili...czki-do-zebow/ Możecie też sobie zerknąć na opinie, które są w 100% pozytywne. Serdecznie polecam, używam jej dwa tygodnie i już zaobserwowałam, że ząbki stają się coraz ładniejsze
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
polecam tą szczoteczkę Philipsa. jest naprawdę świetna. Chociaż cena jest troszkę odstraszająca, to z pewnością warta efektów. Zęby są widocznie bielsze i odczuwam że bardziej czyste po szczotkowaniu
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A mi sie podoba szczoteczka soniczna tu mozecie sobie zobaczyc Szczoteczka soniczna - pielęgnacja dla zębów - Ceneo.pl Mam duze problemy z kamieniem i mam nadzieje ze ona mi w tym pomoze, mam juz dosyc ciaglych wizt u dentysty...
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Szczoteczki soniczne i elektryczne to świetna sprawa. Znacznie lepiej domywają zęby. Tylko trzeba pamiętać o tym, by wymieniać końcówki co 3 miesiące. Tutaj: Końcówki do szczoteczek dostaniecie niedrogo te wiodących producentów. Sprawdźcie!
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Moim zdaniem warto przyjrzeć się tym poradom w tym zakresie https://medimedia.com.pl/szczoteczka...-twoich-zebow/ Są one moim zdaniem naprawdę bardzo wartościowe
Odpowiedź z Cytatem
Czasami słowa mają większy wpływ na czyjeś serce niż pocałunki.
Senior Member

Domyślnie
Kiedyś zainwestowałam w tego typu szczoteczkę elektryczną, ale przyznam, że się u mnie nie sprawdziła.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Polecam szczoteczki do zębów ultra-dźwiękowe zamawiałam chińskiego producenta lansung ze sklepu Szczoteczki Elektryczne - AliExpress po polsku polecam tanie i dobre szczoteczki , a końcówek na tym sklepie do wyboru do koloru
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja mam szczoteczkę z Oral-B.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Wydaje mi się, że dość dobrym rozwiązaniem jest poszukanie informacji na ten temat w Internecie. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza
Odpowiedź z Cytatem
Ważne są nie ramy, ale to, co się w nich znajduje.
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0