Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane
Dentysta Gliwice

Wróć   Dentysta.eu - Forum dentystyczne, forum stomatologiczne > Stomatologia ogólnie > Na luzie

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-25-2012, 12:58
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Obecnie mam elektryczną z Oral-B Vitality Braun. Używam jej 2 lata. Chcę kupić coś nowego, lepszego. Najlepsza partia jaką znalazłem to chyba Philips Sonicare. Warto płacić tyle za szczoteczkę? Czy rzeczywiście jest taka dobra, nie chce mi się wierzyć. Chciałbym wybielić zęby bo rzuciłem palenie, jestem młody, 22 lata, paliłem około 3 lat. Czy taka soniczna szczoteczka faktycznie wybiela zęby? Proszę o pomoc.
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 11:52
Junior Member

Domyślnie

Ja używam normalnej, bo od elektrycznej dziąsła mi się skurczyły.
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2012, 08:13
Junior Member

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jimix Zobacz post
Obecnie mam elektryczną z Oral-B Vitality Braun. Używam jej 2 lata. Chcę kupić coś nowego, lepszego. Najlepsza partia jaką znalazłem to chyba Philips Sonicare. Warto płacić tyle za szczoteczkę? Czy rzeczywiście jest taka dobra, nie chce mi się wierzyć. Chciałbym wybielić zęby bo rzuciłem palenie, jestem młody, 22 lata, paliłem około 3 lat. Czy taka soniczna szczoteczka faktycznie wybiela zęby? Proszę o pomoc.
też zmienialem ostatnio szczoteczkę i widziałem tego philipsa, ale wydawała mi się zbyt droga, a w wybielanie to tak średnio wierzę ... pewnie to tylko chwyt marketingowy, w stylu reklam past do zębów - że dziala 24h na dobę * (a w podpisie przy * jest info, ze zakładając że myje się zęby 2 razy dziennie )

Ostatecznie kupiłem BRAUN Professional Care 3000 i jak na razie jestem zadowolony ...
stare 11-05-2012, 10:45
Junior Member

Domyślnie

Ja kupiłam Oral B Brown, wytrzymuje ze spokojem tydzień przy myciu dwa razy dziennie po dwie minuty. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, co nie zmienia faktu, że póki co mycie nią idzie mi jakieś strasznie koślawo bo wszystkie moje koszule nocne są zawsze ufajdane pastą :/... Gorzej niż dziecko bez śliniaczka! Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2012, 13:21
Junior Member

Status: Dentysta
Domyślnie

Proszę wziąć pod uwagę, że elektryczna szczoteczka to duży koszt bo firmy nabijają sobie końcówkami, gdy sama baza jest stosunkowo tania.
stare 11-15-2012, 10:27
Junior Member

Domyślnie

Ja używam Braun Oral B Triumf Polecam bardzo dobra Chociaż muszę przyznać, że zakup szczoteczki elektrycznej nie jest taki prosty jak np. perfumy. Online sklepy mogą być ciutka nie pewne, mimo wszystko ja się na taki zakup zdecydowałam. Cena była lepsza, a towar taki sam
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2013, 05:30
Junior Member

Domyślnie szczoteczka

Pół roku temu wpadłam niemalże z płaczem do zaprzyjaźnionej dentystki. Za miesiąc mialam brać ślub a moje zęby były w TRAGICZNYM stanie. Używałam super wybielajacych past i różnych szczoteczek i nic. Na zabieg nie było mnie stać bo większość pieniędzy włożyliśmy w wesele. Koleżanka poleciła mi Braun Oral-B Triumph 5000 i nie zawiodła mnie. Do ślubu szłam z o wiele bielszymi zębami niż miałam miesiąc wcześniej
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2013, 13:58
Junior Member

Domyślnie

Ja używam Braun Pulsonic co prawda droga ale warto było bardzo sobie chwalę i jestem zadowolony
stare 06-24-2013, 15:15
Member

Domyślnie

Ja używam szczoteczki Brauna i jestem bardzo zadowolona. Sprawuje się całkiem nieżle.
stare 08-05-2013, 05:07
Junior Member

Domyślnie

Przez długi czas paliłem papierosy i zależało mi na wybieleniu zębów dlatego kupiłem szczoteczkę Oral-B Vitaly 3D White poza nią mam też Philips Sonicare i obie są wg mnie bardzo dobre
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania