[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Senior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Mam bardzo podobne podejście. Uważam, że znacznie lepiej jest dzieciakom kupić zabawkę i zachęcać do zabaw na podwórku. Warto pomyśleć na przykład o grze slimak. Taka z pewnością ucieszy niejednego maluszka. Kupicie ją w sklepie online urwis.pl.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
A nie lepiej zamiast grać w gry online odwiedzić sklep z zabawkami w internecie? Duży wybór akcesoriów zabawkowych i podział na kategorie wiekowe zachęcają do zakupów. Zawsze można wybrać grę edukacyjną, przynajmniej dziecko się rozwinie.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Moja córcia aż tak duzo czasu nie spędza przed komputerem ale jeśli już chce w cos sobie pograć to są to zwykle łagodne gry komputerowe w dbanie o wirtualnego zwierzaka czy tez w ubieranki

Jak na tej stronie:
valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/ubieranki/

Staram się jej nie pozwalać na grę w gry agresywne albo wojenne. Jest jeszcze na to za mała.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Gry online dla dzieci nie są złe, ale tylko w umiarkowanej ilości, lepiej nieco inaczej zająć czas dziecku właśnie przez zabawy z rówieśnikami, gry planszowe czy zabawki różnego rodzaju.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Rzecz jasna, dużo zależy od wieku dziecka. Ja w ogóle nie byłem dopuszczany do komputera do siódmego, czy tam ósmego roku życia.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A ja tak z trochę innej beczki - znacie jakieś dobre zabawki edukacyjne dla dzieci? Ja znalazłam jakieś propozycje tutaj http://mynta.pl/zabawki-edukacyjne-j...ojego-dziecka/ ale może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia w tym obszarze tematycznym?
Odpowiedź z Cytatem
W końcu się nauczysz, że rywalizacja sprzeciwia się Twojemu cichemu głosikowi, który namawia, aby zrezygnować.
Member

Domyślnie
Moim zdaniem gry to fajna opcja, jeżeli postawimy na jakieś np. gry edukacyjne. Sama zamierzam swojej 6-letniej córeczce podarować właśnie coś takiego na Mikołaja. Do tej jednak chciałabym dodać www.listymikolaja.pl , a konkretnie list do Mikołaja i jestem przekonana, że sprawi jej on ogromną radość, w końcu które dziecko nie lubi pana w czerwonym ubranku z workiem pełnym prezentów
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Inne
Domyślnie
List do Mikołaja, czas motywować już nasze dzieci
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Piszą listy? Super! W sumie świetna tradycja.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja nadal jestem sceptyczny co do tego, by małe dzieci zajmowały się grami. Ten artykuł Tablety – co to jest? Dla kogo tablet przyda się najbardziej? - MaxMag.pl przekonuje, że tablet dla dziecka to super sprawa, no i na początku mówię "Co wy tu za bzdury wypisujecie"! Ale wczytałem się głębiej i zdałem sobie sprawę, że tablet to nie tylko gry, ale i różne aplikacje edukacyjne, które mogą poszerzyć horyzonty dziecka. Więc okej, multimedialne gadżety można udostępniać dzieciakom z pożytkiem dla nich. Ale z grami raczej bym się wstrzymał. Przyjdzie i na nie czas, ale nie ma co się śpieszyć - takie moje zdanie.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0