[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Gry i zabawy online dla dzieci
Hej szukam stron,na których znajdę jakieś puzzle czy też kolorowanki dla najmłodszych.Tak żeby było coś takiego jak tutaj Dla dzieci - VitisPharma może macie jakieś sprawdzone.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Mojego 7 latka nudzą takie gry, trzylatek lubi np sortować piłeczki. Z internetem jestem ostrożna bo łatwo kliknąć na coś i trafić na strony dla dzieci niedobre. Nie trzymam maluchów pod kloszem ale uważam że internet to nie miejsce dla nich (chyba że z nadzorem). Polecam Ci za to gry lego do zainstalowania. Wyścigi lego, proste, można budować sobie pojazdy, mój 3,5 latek super ogarnia. Starszy gra w gry strategiczne już, takie bardziej wymagające.
Odpowiedź z Cytatem
Piękno wykształcenia kryje brzydotę pochodzenia.
Junior Member

Domyślnie
Tablety mają filtry dla dzieci. Z doświadczenia wiem, że pociechy lubią właśnie interaktywną formę zabawy.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja nie jestem zwolenniczką dawania dzieciakom takiej elektroniki. Wolę zabawki.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Witam a ja jestem nie można dziecka pozbawiać elektronicznego świat który nas otacza
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Może zamiast takich gier online, lepiej wybrać tradycyjne gry, tego typu Gry logiczne dla dzieci - quizy, łamigłówki, układanki, sortery - wiadomości w Hulahop.pl Jest wiele takich, wystarczy sprawdzić oferty sklepów.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Status: Inne
Domyślnie
Ja również wolę takie tradycyjne gry plasznowe. Dzieciaki się bardziej przy nich rozwijają.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
polecicie może jakiegoś dentystę dziecięcego w Wadowicach? muszę wreszcie znaleźć dobrego dla młodego. Kumpel polecił tego że jest dobry Dentysta dla dzieci Kraków | Stomatologia dziecięca | DENTestetica tylko że to Kraków więc mam trochę za daleko..
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Status: Inne
Domyślnie
Wiem, że to forum dentystyczne, jednak wątek jest o grach online i zabawkach. Więc najlepiej będzie jak zadasz to pytanie gdzie indziej.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Czy teraz wszystko musi być online? Czy dziecko nie może normalnie wyjść na dwór pobawić się z rówieśnikami?
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0