[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie Gotujecie?
Jak często gotujecie nowe potrawy? Ja dzisiaj pierwszy raz robię gulasz z tego przepisu Gulasz - Magazyn kulinarny Codogara.pl Nie mam pojęcia, jak wyjdzie, ale właśnie to lubię w gotowaniu A wy co macie na obiad?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Nowosci lubię ale u kogoś, wtedy też bardziej smakują
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Ja lubię gotować ale niestety nie posiadam zdolności kulinarnych I u kogoś zawsze lepiej smakuje ... ale to chyba wina tego, ze każdy trochę inaczej gotuje (inne przyprawy etc) i dlatego nowe smaki dla nas są zawsze ciekawe.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Student
Domyślnie
Ja raz na jakiś czas próbuję sobie własnie nowych przepisów tak z raz w tygodniu cos nowego
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie gotowanie
ja gotuje i to praktycznie codziennie , chyba ze zrobie jakies danie ktore potem mam na dwa dni ale ja też mam dwoje dzieci wiec gotowac trzeba
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja uwielbiam gotować, ale nigdy nie stosuję się do przepisów, zawsze tworzę sama i na swój sposób
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Czasem gotuję. Sprawdzam czasem przepisy na Kwestii smaku, ale są to raczej propozycje dla osób, które nie potrafią gotować.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał zoltyzab Zobacz post
Ja lubię gotować ale niestety nie posiadam zdolności kulinarnych I u kogoś zawsze lepiej smakuje ... ale to chyba wina tego, ze każdy trochę inaczej gotuje (inne przyprawy etc) i dlatego nowe smaki dla nas są zawsze ciekawe.
Ja tak sądziłem do niedawna, ale teraz zaczynam nabierać wiary w siebie Dania coraz lepsze, a i rodzina zachwala. Jak gotujesz, to dobrze mieć odpowiedni zestaw garnków Jak wybrać garnki do gotowania na gazie, a jakie na płycie? - wiadomości w Morele.net oraz patelnia.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Bardzo lubię gotować nowe rzeczy. Różnie to wychodzi, więc raczej trzymam się klasyków. Pierś z kurczaka - mniam!!
Odpowiedź z Cytatem
To jest niestety niezaprzeczalna prawda, że zdrowy rozsadek cierpi tam, gdzie do gry wkracza miłość.
Junior Member

Domyślnie
Tak często jak mam tylko czas. Zazwyczaj weekendy poświęcam na gotowanie.
Odpowiedź z Cytatem
Jako siedzę tu i dycham, nie spodziewałem się, że dobry Bóg pozwoli mi doczekać chwili, w której zobaczę, jak ktoś włazi w sam środek rewolucji, robi ponurą minę i pyta: "Co tu się dzieje?
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0