[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Gdzie wynająć salę konferencyjną?
Chcesz wynająć salę konferencyjną? Ale nie masz pomysłu, gdzie mogłaby się odbyć taka konferencja? To polecam Wam salę w Gdyni: Wynajem sali konferencyjnej Gdynia, Sopot, Gdańsk - PPNT Gdynia . Są tam sale do wynajęcia w centrum konferencyjnym PPNT Gdynia. Do wyboru jest kilka sal, które mogą pomieścić od kilku do kilkunastu osób. Jest sala nawet na 300 osób.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Inne
Domyślnie sale konferencyjne w Gdańsku
Kilka fajnych miejsc na konferencje firmowe w Gdańsku znajdziesz w tym artykule http://pomorski.info/Szukasz-sali-ko...wage,8199.html generalnie bardzo fajne miasto na organizację takich eventów.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Jakbyście chcieli zorganizować konferencje na śląsku to mogę polecić wam agencje i modelki od https://papilioagency.com/modelki/katowice/ które świetnie poprowadzą każde wydarzenie biznesowe i konferencje firmowe. Również agencja Papilio posiada modelki z innych miast Polski. Polecam serdecznie
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Wielkie dzięki za informację, właśnie szukam czegoś w Katowicach Zaraz tam zadzwonię
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A mnie znowu przyda się namiar w Trójmieście. Właśnie szef mnie pytał, czy nie znam tam jakiejś godnej polecenia sali konferencyjnej.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Student
Domyślnie
Ja myślałem o czymś w mniejszym mieście, najlepiej na Śląsku, ale nie w Katowicach. Macie może jakiś namiar na niedrogą salę, gdzie można by przeprowadzić szkolenie dla kilkudziesięciu osób?
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Cytat:
Napisał AdamP15 Zobacz post
Ja myślałem o czymś w mniejszym mieście, najlepiej na Śląsku, ale nie w Katowicach. Macie może jakiś namiar na niedrogą salę, gdzie można by przeprowadzić szkolenie dla kilkudziesięciu osób?
Mój znajomy wynajmował kiedyś biuro w tym miejscu. Podobno mają tam również świetnie wyposażone sale szkoleniowe. Być może taka opcja Cię zainteresuje? Rybnik nie jest drogim miastem więc chyba tym bardziej warto
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0