[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie Gdzie po pożyczkę?
Jeśli zastanawiacie się, gdzie iść po pożyczkę, ponieważ nie macie zdolności kredytowej, to koniecznie zajrzyjcie do tego rankingu: https://ocenbank.pl/pozyczki-bez-zdolnosci-kredytowej/ . Jest to ranking pożyczek dla osób bez zdolności kredytowej. Dzięki temu można dostać pożyczkę i wydać ją na dowolny cel. Myślę, że taka pożyczka to świetne rozwiązanie, ale konieczne jest potem spłacenie jej w terminie. No i czytajcie umowy przed podpisaniem, żeby wszystko było jasne.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Moim zdaniem lepiej w ogóle nie brać pożyczek

Domyślnie
Mi tam najbardziej podoba się oferta Vivus.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Najlepiej wystrzegać się pożyczek.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja w życiu nie brałem pożyczek i nie zamierzam nigdy pożyczać pieniędzy.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Inne
Domyślnie
Z pozyczaniem pieniedzy to nie jest taka latwa sprawa jakby sie moglo kazdemu wydawac. Na rynku co raz wiecej pojawia sie nowych firm .. z jakimis super okazjami tak wlasciwie nie realnymi .. dlatego nie powinno sie brac ich nawet pod uwage. Inna kwestia jest nie czytanie umow, gdzie na dole drobnym druczkiem sa napisane jakies haczyki. Sporo osob obiera takze za pierwsze zrodlo pozyczki swoje najblizsze osoby .. co nie jest dobrym rozwiazaniem. W sieci znalazlem ciekawy artykul na ten temat - https://www.wonga.pl/pozyczka-ale-nie-od-rodziny Moim zdaniem rozjasnia bardzo duzo w tej kwesti. Szczerze to zdarzalo mi sie pozyczac jakies mniejsze kwoty od rodziny ale bede na przyszlosc z tym uwazal.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Inaczej można sobie problemów narobić...
Odpowiedź z Cytatem
[...] dla człowieka z młotkiem w ręce wszystko wygląda jak gwóźdź.
Member

Domyślnie
Zauważyłam,że wiele osob nie przejmuje się zupełnie tym jak spłaci pożyczkę, którą bierze Liczy się dla nich fakt,że pozyczka udzielana jest szybko. Na tu i teraz. Oprocentowanie jest już drugorzędną sprawą. A tak naprawdę koszta pożyczki powinny być decydujące o fakcie czy zdecydujemy się na nią czy też nie.....
Sugeruję zajrzeć sobie na stronkę:
www.hiso.pl

Możecie sobie na niej wpisać informację o tym jaka kwota pożyczki Was interesuje i okres kredytowania. Pokaże się Wam lista opcji.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Super, dzięki wielkie za świetne porady Z całą pewnością mi się to przyda
Odpowiedź z Cytatem
...)tylko słaby i niemądry mówi, że nie może znieść tego, co los każe mu znieść.
Member

Domyślnie
Możesz też skorzystać z pożyczki społecznościowej. Na https://kokos.pl udzielają takich pożyczek. To wygodna forma pożyczki i wydaje mi się opłacalna. Co prawda nigdy dotąd samnie brałem, ale na pewno wziąłbym ją pod uwagę.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0