[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie CV
Potraficie napisać dobre CV? Nie zrozumcie mnie źle, ale może być tak, że żyjecie w mylnym przekonaniu. Mam na myśli to, że wydaje się Wam, że potraficie owe CV stworzyć na profesjonalnym poziomie, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Możemy to jednak bez problem sprawdzić. Wystarczy wejść tutaj http://poradnikpracownika.pl/-profes...-musi-posiadac
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Ja nie mam z tym problemu. Przez jakiś czas zajmowałam się zawodowo pisaniem CV i ich poprawianiem, więc znam zasady ich tworzenia
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
A znacie ofertę szkoleń most Wanted? Szkolenia są organizowane na terenie całego kraju i sa przeznaczone głównie dla osób odpowiedzialnych za HR, kadrowych i księgowych. Dla osób zainteresowanych rozwojem na pewno warto, bo są to zajęcia na wysokim poziomie i prowadzone w interesujący sposób.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Obecnie studiuję i udało mi się trafić na dobrego ćwiczeniowca, który wyjaśnił nam jak napisać dobre CV.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Hm... A może lepiej było popytać o to znajomych? Moim zdaniem naprawdę bardzo często się to opłaca
Odpowiedź z Cytatem
Jednak mówienie prawdy wymaga nie tylko odwagi, ale i mocnych pleców
Junior Member

Domyślnie
Dobre CV to połowa sukcesu, bo od niego zależy w dużej mierze czy dostaniemy pracę Błędy ortograficzne czy źle sformułowane zdania mogą odstraszyć przyszłego pracodawcę.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Poza oczywistymi rzeczami, takimi jak nie zamieszczanie w edukacji podstawówki, warto pamiętać o schludnym wyglądzie. Sama jak ostaję CV, po który widać, że zostało napisane w 5 minut i nawet nie sprawdzone, od razu odrzucam.
Odpowiedź z Cytatem

SEO by vBSEO 3.6.0