[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Member

Status: Pacjent
Domyślnie Cicha mała pralka. Jaka
Taka 40cm głębokości. Chodzi mi głownie o to, która jest najcichsza podczas wirowania. Muszę kupic pralkę do mieszkania w bloku, więc nie może mi się tłuc. I czy to prawda, że te na 1200 są głośniejsze?
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Też się chętnie dowiem. Musze kupić nową pralkę, bo obecna niszczy mi pranie, zwłaszcza pościel. Kupiłam sobie taki śliczny obrus ecru Obrus Sara 150 x 350 ecru obrus świąteczny i aż się boję go wyprać, bo moja pralka to złom.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Musisz wybierać. Albo dobra prędkość wirowania albo cicha pralka Nie ma tak lekko. Jest wiele modeli niewielkich pralek. Na przykład modele Candy Superslim. Indesit również ma kilka takich małych modeli.
Zerknij sobie na stronę:
valhalla.pl/mala-pralka-jaka-wybrac/ - znajduje się tutaj artykuł o tym jak wybrać odpowiednią pralkę dla siebie. Może będzie Ci łatwiej.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Pralki chyba najlepiej poszukać na Homebooku http://www.homebook.pl/produkty/pralki, tam jest zebrane wiele intgeresujących ofert.
Odpowiedź z Cytatem

Ostatnio edytowane przez łowca_wielorybów ; 07-25-2017 o 11:29
Junior Member

Domyślnie
Moim zdaniem warta uwagi jest np. ta https://matrixmedia.pl/pralka-miele-wkb-130-wcs.html Znajomi ją mają i sobie chwalą
Odpowiedź z Cytatem
Najgorsze jednak w wyobraźni jest to, że nadchodzi chwila, w której trzeba przerwać marzenie, a to bardzo boli
Senior Member

Domyślnie
Teraz większość nowych pralek jest cichych.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Pod warunkiem, że sporo za nią zapłacisz, wtedy będzie cicha... Niestety tanie pralki ciągle są głośne.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Moim zdaniem coś od samsunga będzie najlepszym wyborem.
Odpowiedź z Cytatem
Senior Member

Domyślnie
Kupując pralkę warto też pomyśleć jak będziemy suszyć pranie. W mieszkaniach najczęściej wybiera się suszarki wolnostojące lub takie na wannę czy kaloryfer. Takie można zobaczyć na http://www.zadowolenie.pl/agd-male/d...arki-do-prania . Jest ich mnóstwo i są w różnych cenach.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Posiadam pralkę INDESIT IWUD 41051 C ECO PL i jestem z niej zadowolony. Jest idealna do małej łazienki, a jej pojemność załadunkowa 4kg wystarczy do codziennego prania, nawet w czteroosobowej rodzinie. A jeśli posiadasz obcą walutę i twojedolary.pl pozwalają na zakupy zagranicą, to może kupisz coś ciekawszego. Jedynie nie jestem przekonany, czy koszt przesyłki będzie opłacalny. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0