[x]
Rejestracja Zaloguj się
Portal Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Junior Member

Status: Inne
Domyślnie Budujesz dom?
Jeśli budujesz dom, pamiętaj o tym aby dobrze zabezpieczyć fundamenty i mury wyżej przed wilgotnieniem i podciąganiem wody. Nie wiesz o co chodzi? Poczytaj fachowe artykuły Podciąganie kapilarne a zastosowanie Elektroosmozy - Elektroaqua.pl
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Status: Pacjent
Domyślnie
Ciekawa sprawa, muszę poczytać.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Ja mam problem akurat z gruzem po remoncie, bo dom mam naprawdę duży dlatego pomyślałem o zatrudnieniu jakiejś firmy do wywozu tego gruzu.. Znalazłem Monia Monia*– kontenery na gruz, wywóz odpadów budowlanych , spotkaliście się może z nimi? Oferta wygląda naprawdę nieźle.
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Uważam, że tutaj też jest sporo fajnych artykułów na ten temat
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
My z mężem już od 2 lat się budujemy, ale planujemy w tym roku się już wprowadzić i zacząć zagospodarowywać wnętrze. Póki co musimy kupić jeszcze komin na stronie castorama.pl oraz wykończyć dach i to będzie wszystko jeśli chodzi o zewnętrze. Już nie mogę się doczekać
Odpowiedź z Cytatem
Junior Member

Domyślnie
Budowanie domu to ciężka sprawa i jak już się to zacznie to najgorsze chyba w tym jest, że długo to zajmuje.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Status: Inne
Domyślnie
Budowa domu to trudna inwestycja. Jeśli mogę pomóc to do piwnic, garaży proponuje rozważyć możliwość wykonania posadzek przemysłowych jak poleca maxmag.pl. Nowoczesne domy to i nowoczesne rozwiązania.
Odpowiedź z Cytatem
jml jml jest nieaktywny
Junior Member

Status: Dentysta
Domyślnie
Też macie tak duży problem z wykonawcami, ekipami budowlano-remontowymi? Trudno znaleźć kogoś dobrego. Wszyscy chyba wyjechali do Niemiec lub UK.
Odpowiedź z Cytatem
Member

Domyślnie
Bez przesady. Nie wszyscy wyjechali do Niemiec czy Uk... Na takie wyjazdy mozna sobie pozwolić jeśli nie ma sie rodziny w Polsce. Nie kazdy chce opuszczać swój kraj.... Jak szukałam ekipy remontowej to nie miałam wiekszego problemu ze znalezieniem. Podejrzewam,ze tak samo byłoby w przypadku poszukiwania ekipy remontowej.
Zerknij sobie do katalogu firm budowlanych:
http://kb.pl/firmy-budowlane/katalog...wlane--krakow/
Wybierz miasto Pojawią Ci się firmy , które podejmą się tego zadania.
Odpowiedź z Cytatem

Ostatnio edytowane przez milenka ; 09-28-2016 o 07:33
Junior Member

Domyślnie
Znacie może jakąś firmę wykończeniową z Warszawy?
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

SEO by vBSEO 3.6.0